Založené v roku 1969
Založené v roku 1969

Na Japonskom nebi vyšla žiarivá hviezda, značka s tisíckou sŕdc SENCOR.

Prečítajte si o histórii značky


Spätný odber
Spätný odber Ekologickú likvidáciu vášho nepotrebného zariadenia nechávame na naozajstných odborníkoch. Starý spotrebič nepatrí do koša. Zlikvidujte ho ekologicky a myslite na prírodu aj vy.

Ekologická likvidácia odpadu


Elementárne tlačidlá

Veľa užívateľov mobilných telefónov sa často vracia k tlačidlovým modelom. Či už ako hlavné alebo vedľajšie telefóny, ktoré so sebou nosia na víkend na chatu či chalupu, do práce, ak sa jedná o manuálného pracovníka. Proste všade tam, kde by mohli svoj chytrý telefón poškodiť či stratiť. SENCOR prichádza s ďalším tlačidlovým telefónom, tentoraz odolným, ELEMENT P007 RESISTANT.
Nový tlačidlový telefón Sencor Element P007 Resistant poteší nielen milovníkov tlačidiel, ale aj všetkých aktívnych športovcov, pracovníkov a ďalších. Už sa nestane, že sa vďaka dotykovej klávesnici prepíšete, že vám pri páde telefónu praskne displej alebo sa rozbije celý telefón. Nový Element P007 Resistant nie je ale len základným tlačidlovým telefónom, ktorý poznáme z počiatku mobilnej éry. ELEMENT P007, ktorého telo je odolné voči mnohým pádom a ranám, má stupeň krytia IP 68, je vybavený rádiom aj prehrávačom hudby a videa, svietidlom, ale aj fotoaparátom.
 
SENCOR Element P007 Resistant je dostupný za cenu 69,99 €.