Založené v roku 1969
Založené v roku 1969

Na Japonskom nebi vyšla žiarivá hviezda, značka s tisíckou sŕdc SENCOR.

Prečítajte si o histórii značky


Spätný odber
Spätný odber Ekologickú likvidáciu vášho nepotrebného zariadenia nechávame na naozajstných odborníkoch. Starý spotrebič nepatrí do koša. Zlikvidujte ho ekologicky a myslite na prírodu aj vy.

Ekologická likvidácia odpadu


Vidíme to farebne - pastelová kolekcia spotrebičov

Svet je z roka na rok farebnejší. Farby sú v móde, farby sú trendy, čiernobiela je nudná. Móda, architektúra, filmy, šport, internet ... na čo si človek spomenie, všetko prekypuje farbami. Farby sú jednoducho životný štýl. A ľudia chcú žiť štýlovo. Už nechcú mať veci módne a veci úžitkové, chcú, aby všetko, čo vezmú do ruky, vyjadrovalo ich názor, štýl, úroveň, pohľad na svet. A tak sa aj praktické kuchynské spotrebiče stávajú súčasťou životného štýlu.
Obľuba tých, ktorí sa tomuto trendu dokážu prispôsobiť, rastie raketovou rýchlosťou. Súčasná žena si tyčový mixér vyberá podľa rovnakých pravidiel ako kabelku alebo lodičky. Gazdinky v šedých zásterkách  so sponkami vo vlasoch, učupené za drezom odvial čas. Moderná žena je trendy v každej chvíli svojho života. Chce byť in, chce byť pôvabná a štýlová, kdekoľvek práve je a čokoľvek práve robí. Samotná kuchyňa sa stala dizajnovým priestorom, kde žena predvádza jednu z najmódnejších zručností dnešnej doby - svoju gastronomickú kreativitu, teda umenie pripraviť s gráciou a štýlom skvelé jedlo. Sociálne siete sú plné najrôznejších gastronomických kreácií, ženy (a často aj muži) si robia selfie, na ktorých pózujú v trendy kuchyniach nad neskutočne cool lahôdkami. Taká je doba, doba ako stvorená pre kuchynské spotrebiče Sencor, ktoré sú od začiatku postavené na farebnosti a módnom elegantnom dizajne. Farby. Paleta farieb. Záplava farieb. Nekonečné škály farieb. Sencor jednoducho svet vidí farebne.

Sencor už dávno neuvádza na trh len tyčové mixéry, kuchynské roboty, kanvice, hriankovače a kuchynské váhy. Všetci títo technicky špičkoví pomocníci, na ktoré sa Sencor nebojí poskytovať aj šesťročnú záruku, sú totiž predovšetkým krásnymi dizajnovými predmetmi. Dokonale ladia k akejkoľvek kuchyni, skvele harmonizujú prostredie, jednoducho povedané – pristanú  priestoru aj tým, ktorí ich používajú. Inovatívnosť v technike teraz nasleduje aj inovatívnosť v dizajne. Po základnej farebnej škále prichádza Sencor s extrémne módnym farebým radom v pastelových odtieňoch. A opäť vo farebnej škále, ktorá nemá na trhu konkurenciu. A na obzore je ďalšie doplnenie farebného tónového radu ...
Sencor mení kategóriu "malá biela" na "malá farebná kuchynská technika". Môže si to dovoliť. Jeho filozofia je totiž komplexná. Ponúka dômyselne budovanú škálu sortimentu tak povediac od A do Z. Televízory, audio a video techniku, mobily, tablety, tradičné i inovatívne  spotrebiče a pomocníkov pre domácnosť, zdravie a krásu, a napríklad aj do kancelárie. Sencor myslí v súvislostiach. Sencor uspokojuje všetky potreby. A vidí to farebne.

DSC_0551-sim.jpg DSC_0553-sim.jpg DSC_0626-sim.jpg
DSC_0627-sim.jpg DSC_0628-sim.jpg DSC_0634-sim.jpg