SSV 330WH Elektrický špirálový krájač

SSV 330WH

Elektrický špirálový krájač

 • 3 druhy čepelí z nehrdzavejúcej ocele
 • Široká plniaca trubica pre ľahkú obsluhu
 • Chytrá konštrukcia

Popis SSV 330WH

Špagety: Vytvarujte zeleninové špagety či ovocné rezance, ktoré potom môžete použiť ako dekoráciu taniera alebo ich uvariť a podávať ako zdravú alternatívu cestovín.
Dodajte svojmu šalátu gurmánsky vzhľad s uhorkami nakrájanými do špirál namiesto plátkov, alebo použite čepeľ na špirály na výrobu pečených lupienkov z cukety.
Navrhnuté s veľkokapacitnou prípravnou nádobou, v ktorej sa rezance zhromažďujú, čo uľahčuje pridávanie špirál k ostatným ingredienciám. Stláčadlo a plniaci otvor spoločne zavádzajú zeleninu do čepele, kde sa dosiahne dokonalý výsledok.

Rozbite nudu vo svojej kuchyni a vytvorte originálne a diétne recepty s použitím elektrického špiralizéra SENCOR SSV 330WH.
Nemôžete presvedčiť svoje deti, aby jedli dostatok ovocia a zeleniny? Skúste im pripraviť mrkvové špagety či ovocné rezance a uvidíte, ako rýchlo si ich zamilujú. Garantujeme, že si tohto pomocníka obľúbia nielen vyznávači zdravého životného štýlu či vegetariáni, ale aj tí, ktorí si k zelenine dosiaľ nenašli cestu.

Prípravu zeleniny urobí rýchlejšou a jednoduchšou. Použitím tohto elektrického špiralizéra sa z minút stávajú sekundy. To môže viesť k používaniu väčšieho množstva zeleniny pri vašom varení.
SENCOR SSV 330WH je skvelý spôsob, ako zvýšiť podiel zeleniny vo vašej strave a nájsť tak diétnu alternatívu napríklad ku klasickým špagetám. Oproti tradičným bolonským špagetám majú tieto zeleninové približne 1/10 sacharidov a nehovoriac o vysokom podiele vitamínov, živín, antioxidantov a vlákniny. Ďalšou výhodou je, že nenesú ani stopu obilnín, teda sú vhodné aj pre mnoho alergikov.

Ide o jednoduchý kuchynský prístroj zložený z niekoľkých dielov. Ľahko ho zostavíte alebo upracete počas minúty. Preto ho nemusíte mať stále na linke, pokiaľ ho práve nepoužívate. Navyše aj čistenie je vďaka odnímateľným nožom skutočne ľahké a počas chvíľky hotové.

3 druhy čepelí z nehrdzavejúcej ocele
 • Čepeľ na špirálu
 • Čepeľ na hrubšiu špirálu
 • Čepeľ na výrobu špagiet
Široká plniaca trubica pre ľahkú obsluhu
Chytrá konštrukcia – jednoduché uloženie
Príkon: 100 W
Protišmykové nožičky pre maximálnu bezpečnosť
Dĺžka napájacieho kábla: 1 m
220 – 240 V, 50/60 Hz

Technický popis

Príkon 100 W
Materiál nádoby PLAST
Farba BIELA/ZELENÁ
 
 • Príslušenstvo

  Príslušenstvo nie je k dispozícií

 • Náhradné diely

  Náhradné diely okrem štandardného príslušenstva objednávajte cez autorizované servisné strediská.

 • Na stiahnutie

  NávodyPodobné produkty