Predĺžená záruka

Naše motory sa vyznačujú vysokým výkonom, účinnosťou aj kvalitou. Svojim produktom plne dôverujeme, preto k produktom vyšších tried automaticky ponúkame šesťročnú záruku na motor ZADARMO.
SBU 8850NP
Smoothie mixér
Technológia SENCOR® Nutri Smart Blending pre perfektné výsledky prednastavených programov. Mixér je vybavený špeciálnym krytom redukujúcim hluk. Oproti konkurenčným výrobkom znižuje hluk až o 20%.
SHB 560x-EUE3
SHB 560x-EUE3
Tyčový mixér 4 v 1
Tyčový mixér 4 v 1 s šesťročnú zárukou na motor. Technológia TITANIUM QuadBlade. Príkon 1200 W.
SHB 446x-EUE3
SHB 446x-EUE3
Tyčový mixér
Tyčový mixér je skvelý na prípravu lahodných smoothies, polievok či ovocných štiav.
STM 635
STM 635x
Kuchynský robot
Extrémne výkonný 1 000 W motor so 6-ročnou zárukou, robustné celokovové telo s kovovými prevodmi. Variabilná regulácia otáčok s pozvoľným štartom a 8 rýchlostnými stupňami.
STM 787
STM 787x
Kuchynský robot
So silným motorom viem udržiavať nastavené otáčky aj pri najvyššej rýchlosti. Keďže som kuchynský robot, disponujem radom funkcií, ktoré si rýchlo obľúbite, a navyše Vás poteším deviatich krásnymi metalickými farbami, s ktorými dokonale zapadne do každého interiéru.
SVC 9300BK
Sáčkový vysávač
4x najvyššia trieda účinnosti pre dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom pre dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácich maznáčikov, autá. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 9050BL
Vrecúškový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom na dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácich maznáčikov, auta. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 9000BK
Vreckový vysávač
4AAAA ECO Power pre dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom pre dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácích maznáčikov, auta. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 1030
Bezvreckový vysávač
Turbohubica + špeciálna mini-turbohubica na dokonalé vysatie zvieracej srsti z čalúnenia ZDARMA. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 1080TI
Bezvreckový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom na dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácich maznáčikov, auta. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 1086TQ
Bezvrecúškový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Multi Cyclone Technology – trvalý výkon bez straty nasávacej sily. Filter Clean Air HEPA H13 zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 500
SVC 500x
Multifunkčný vysávač pre mokré a suché vysávanie
Complete Care + mokré a suché vysávanie s príslušenstvom pre dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek úkone okolo domáceho maznáčika či vozidla. Power Edition s výkonom 1 600 W pre dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 8505TI
Vreckový vysávač
Complete Care s príslušenstvom na dosiahnutie najlepších výsledkov pri akomkoľvek upratovaní v domácnosti, domácich maznáčikov alebo auta. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 8300TI 4AAAA
Vreckový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Clean Air HEPA H13 Filtr zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov. Extreme Silence Technology 68 dB(A) na extra tiché vysávanie. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať