Späť k Vysávače

Bezvreckové vysávače

Vysoko účinný motor a systém cyclon dokonale oddeľujúci prach od vzduchu. To sú základné dôvody, prečo sú vysávače Sencor obľúbenými pomocníkmi pri upratovaní. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých farebných variantov.

Produkty

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

Upresniť hľadanie

Akčný radius
Objem vrecka/nádoby
Rúrky

Turbo kefa

Ukázať výsledky
SVC 1086TQ
Bezvreckový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Multi Cyclone Technology – trvalý výkon bez straty nasávacej sily. Filter Clean Air HEPA H13 zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 1080TI
Bezvreckový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom na dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácich maznáčikov, auta. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 1038GR 3AAA
Bezvrecúškový vysávač
Bezvrecúškový vysávač SVC 1038GR 3AAA na dokonalé vysatie. Clean Air Dual HEPA H13 filter zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov. Silence Technology 75 dB(A) na tiché vysávanie.
SVC 1035TQ 3AAA
Bezvrecúškový vysávač
Bezvrecúškový vysávač SVC 1035TQ 3AAA na dokonalé vysatie. Clean Air Dual HEPA H13 filter zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov. Silence Technology 75 dB(A) na tiché vysávanie.
SVC 1030
Bezvreckový vysávač
Turbohubica + špeciálna mini-turbohubica na dokonalé vysatie zvieracej srsti z čalúnenia ZDARMA. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 1025GR 3AAA
Bezvrecúškový vysávač
Bezvrecúškový vysávač SVC 1025GR 3AAA na dokonalé vysatie. Clean Air HEPA H13 filter zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov.
SVC 73
SVC 73x
Bezvreckový vysávač
Bezvreckový vysávač
SVC 51
SVC 51x
Bezvreckový vysávač
Bezvreckový vysávač
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať