Kde kúpiť
Späť k Holenie a zastrihávanie

Holiace strojčeky

Hladko oholená tvár nie je prežitok. Veľa žien miluje, keď vás môže pohladiť po hladkej tvári. Holiace strojčeky Sencor kombinujú rýchlosť, efektívnosť a jednoduché používanie aj údržbu. Vyberte si holiaci strojček v obľúbenej farbe.

Holiace strojčeky

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

UPRESNIŤ HĽADANIE

Odstrániť všetky filtre
Určený na

Umývateľný

Čas prevádzky (aku)

Typ holiaceho strojčeka

Typ holiace hlavy

Počet holiacich hláv

Zastrihávač

Odolnosť proti vode

Indikátor nabíjania

Mokré holenie

Ukázať výsledky

6 dôvodov, prečo si vybrať SENCOR elektrický holiaci strojček

 
Elektrický holiaci stojček je nevyhnutnou súčasťou výbavy každého muža. Hravo s ním docielite hladkú a jemnú tvár na dotyk. Sencor elektrický holiaci strojček zaisťuje rýchle, pohodlné a praktické holenie. Zistite, prečo si zvoliť práce elektrické holiace strojčeky Sencor. 
 

1. Super ostré britvy pre najlepšie oholenie

Pre maximálny efekt s minimom začervenania používajú elektrické holiace holiace strojčeky Sencor špičkové britvy z kvalitnej nerezovej ocele. Dosiahnuť s nimi hladké oholenie bude hračka. Strojčeky sú vyhotovené ako frézkové alebo planžetové holiace strojčeky. 
 
Frézkové holiace strojčeky Sencor majú vo svojej zostave najčastejšie tri alebo dve rotujúce hlavy s poriadne ostrými britvami. 
 
Čepele planžetových holiacich strojčekov Sencor majú dlhú životnosť, ktorú správnou údržbou a starostlivosťou môžete ešte viac predĺžiť. Ak sa vám britvy jedného dňa otupia, stačí dokúpiť novú holiacu hlavicu, ktorá je v predaji ako samostatný diel. 

2. Praktická technológia Direct Drive

Táto technológia zabezpečuje bezkáblovú prevádzku strojčekov SENCOR. Strojčeky majú svoj vlastný akumulátor Li-Ion s kapaciou od 600 - 2500 mAh v závislosti od strojčeka, ktorý zabezpečuje ich niekoľko hodinovú prevádzku na cestách a na miestach bez elektrickej zásuvky. Po vybití strojčeka prichádza na scénu technológia Direct Drive. Tá umožňuje elektrickým strojčekom Sencor fungovať priamo s káblom zapojeným do elektrickej siete. Oholiť sa môžete ihneď a nemusíte čakať na úplné nabitie. Ďalšou vynikajúcou funkciou je aj technológia rýchleho nabitia, vďaka čomu budete môcť strojček za krátky čas opäť používať. 
 

3. Prehľadný LED displej

Vďaka štýlovému a prehľadnému LED displeju máte vždy informácie o zostávajúcom stave batérie. Displej je podsvietený, takže to, koľko minút ešte ostáva, uvidíte aj v tmavej či zle osvetlenej miestnosti. Displej elektrického strojčeka Sencor ukazuje aj ďalšie dôležité parametre. Jedným z nich je aj signalizácia, ktorý upozorňuje na potrebu vyčistenia hlavice/nadstavca. Strojčeky Sencor na to dokážu upozorniť prostredníctvom zabudovaného časovača. 
 
Medzi ďalšie nastavenia patrí aj funkcia Safety Lock, ktorá po aktivovaní zabraňuje akémukoľvek spusteniu strojčeka. Pohodlne a bez obáv si ho môžete vziať v takomto stave na cesty. To či je funkcia zapnutá, uvidíte pomocou rozsvieteného symbolu zámku. 


4. Výkonný motor a príjemná rukoväť

Sencor holiace strojčeky disponujú vysokorýchlostným motorom s napriemerne tichým chodom. S jeho pomocou získate oholený vzhľad ako od profesionála. Svoje uplatnenie má motorček s rýchlymi otáčkami pri holení do hladka, ale aj na úpravu kútov a chĺpkov. Samotný strojček je pevný a ľahký, takže sa ľahko drží v ruke. Sencor elektrické strojčeky majú komfortnú ergonomickú rukoväť, ktorá zabraňuje vyšmyknutiu z ruky. 
 

5. Vodeodolnosť a pohodlné holenie na sucho

Elektrické holiace strojčeky Sencor sú určené predovšetkým na suché holenie fúzov a zastrihávanie kotliet a chĺpkov. Tento spôsob je nevyžaduje vodu ani žiadne extra doplnky na holenie, akými je pena či gél na holenie. Navyše, suché holenie je rýchlejšie oproti mokrému. Rovnako ho uprednostia aj ľudia s citlivou pokožkou. Spomenúť treba aj to, že celé telá strojčekov Sencor sú vodeodolné. Jednoducho ich viete umývať a čistiť priamo pod tečúcou vodou.
 

6. Najlepšie príslušenstvo pre najlepšie strojčeky

Súčasťou belania niekoľkých Sencor elektrických strojčekov je aj odnímateľný postranný zastrihávač. Ten obsahuje vo svojej konštrukcii titánovú vrstvu a hodí sa predovšetkým na jemné úpravy brady a menšie zastrihávanie. Jeho údržba je veľmi jednoduchá a nezaberie veľa času. S ňou vám pomôže aj špeciálne navrhnutá čistiaca kefa. Holiace strojčeky Sencor navyše môžete zabaliť do štýlového látkového púzdra. Súčasťou ďalšieho príslušenstva na holenie sú aj náhradné hlavy či planžety. 
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať