Kde kúpiť

Televízory

Zážitok zo sledovania obľúbených filmov či televíznych relácií umocní kvalitný televízor. Pestré farby a rozlíšenie Ultra HD, Full HD alebo HD, ktoré vás behom sekundy uchváti. Budete mať pocit, že vás pohovka či kreslo nechcú pustiť. Sencor ponúka širokú škálu televízorov, z ktorej si vyberie náročný fanúšik filmov v tej najvyššej kvalite ako aj bežný divák, ktorého občas zaujímajú šport alebo správy. Televízia Sencor vie byť nenápadná a prispôsobiť sa interiéru. Ale keď ju zapnete, začne sa vo vašej izbe odohrávať námorná bitka, športový zápas alebo hudobný koncert v najvyššom možnom rozlíšení.
Ukázať výsledky

SMART
SMART
Chytré rozhranie Vás nadchne a upúta svojou intuitívnosťou a svižným fungovaním. Ľahko si v ňom môžete prezerať webové stránky, prehrávať videá z YouTube™, počúvať hudbu alebo sťahovať a používať Vami zvolené aplikácie.

Konektivita
Konektivita
Samozrejmosťou u SMART televízorov Sencor je pripojenie do Vašej siete LAN pomocou kábla alebo pomocou vstavaného bezdrôtového WiFi modulu, takže môžete byť "online" doslova behom pár minút. Bez problémov môžete zdieľať filmy či hudbu pomocou DLNA alebo streamovať obraz svojho smartphonu či tabletu pomocou Miracast.
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať