Späť k Smoothie a odšťavovače

Stolné mixéry

Stolný mixér je oveľa viac než len prístroj na výrobu zeleninovej krémovej polievky alebo ovocného kokteilu. Špičkové modely Sencor zvládnu výrobu ovocných a zeleninových smoothie alebo spracovanie orechov a obilnín. Sú ideálne pre raw stravu i šéfkuchára-amatérov.

Produkty

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

Upresniť hľadanie

Objem nádoby
Počet rýchlostí


Nadstavec na šľahanie
Plynulá regulácia
Ukázať výsledky
SBU 9000NP
Multifunkčný Mixér
Elegantný dizajn a profesionálna konštrukcia. Technológia SENCOR® Nutri Smart Blending pre jedinečné výsledky, 10 rokov záruka na motor.
SBU 8850NP
Smoothie mixér
Technológia SENCOR® Nutri Smart Blending pre perfektné výsledky prednastavených programov. Mixér je vybavený špeciálnym krytom redukujúcim hluk. Oproti konkurenčným výrobkom znižuje hluk až o 20%.
SBU 8800NP
Smoothie mixér
Technológia SENCOR® Nutri Smart Blending pre perfektné výsledky prednastavených programov. 7 režimov mixovania pre perfektné výsledky miešania.
SBU 8900SL
Vákuovací super mixér
Technológia Sencor® Nutri Smart Blending pre perfektné výsledky prednastavených programov
SBU 7790NP
Smoothie mixér
SENCOR® Nutri Smart Blending Technology pre jedinečné výsledky. Menia celé ovocie, orechy, zeleninu, semienka a ďalšie superpotraviny na dokonalú tekutú energiu pre vaše telo.
SBU 7730BK
Smoothie mixér
SENCOR® Nutri Smart Blending Technology pre jedinečné výsledky. Menia cele ovocie, orechy, zeleninu, semienka a ďalšie super potraviny na dokonalú tekutú energiu pre vaše telo.
SBU 787
SBU 787x
Automatický vákuový super mixér
Mixovanie a uloženie vo vákuu uchováva maximum živín, čerstvú chuť a inhibuje rast mikroorganizmov a vznik toxínov
SBL 5750SS
Mixér so sklenenou nádobou
Extrahuje ťažko dosiahnuteľné výživné látky obsiahnuté v semienkach, obilninách, orechoch, umožňuje rozsekanie celého ovocia a zeleniny.
SBL 4870WH
Stolový mixér
Výkonný 800W motor, ideálna pre prípravu polievok, detských pokrmov, omáčok, koktailov a ďalších pokrmov.
sbl-537x
sbl-537xx
Stolový mixér
Nože z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele zaručujú dlhú prevádzkovú životnosť. Viečko s plniacim otvorom a dávkovacie trubice umožňujú bezpečné pridávanie jednotlivých ingrediencií pri mixovaní.
12  
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať