Späť k Vysávače

Vreckové vysavače

Špičková filtrácia vzduchu (vhodná aj pre alergikov), maximálny výkon a úspora energie. Pomocník pre upratovanie domova od Sencor vyniká i štýlovým dizajnom, farebnými kombináciám a multifunkčným príslušenstvom.

Produkty

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

Upresniť hľadanie

Objem vrecka/nádoby

Akčný radiusTurbo kefa

Rúrky


Ukázať výsledky
SVC 9300BK
Sáčkový vysávač
4x najvyššia trieda účinnosti pre dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom pre dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácich maznáčikov, autá. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 9050BL
Vrecúškový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu
SVC 9000BK
Vreckový vysávač
4AAAA ECO Power pre dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom pre dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácích maznáčikov, auta. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 8505TI
Vreckový vysávač
Complete Care s príslušenstvom na dosiahnutie najlepších výsledkov pri akomkoľvek upratovaní v domácnosti, domácich maznáčikov alebo auta
SVC 8501TI
Vreckový vysávač
Complete Care s príslušenstvom pre dosiahnutie najlepšieho výsledku př akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácich maznáčikov alebo auta. Clean Air HEPA H13 Filtr zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 8300TI 4AAAA
Vreckový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Clean Air HEPA H13 Filtr zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov. Extreme Silence Technology 68 dB(A) na extra tiché vysávanie.
SVC 6920OR
Vreckový vysávač

4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom na dosiahnutie najlepších výsledkov pri akomkoľvek upratovaní v domácnosti, domácich maznáčikov alebo auta.

SVC 6900GR
Vreckový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. HEPA H13 Filtr zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov.
SVC 8
SVC 8x
Vreckový vysávač
Vreckový vysávač
SVC 7CA
Sáčkový vysávač
6 ROKOV ZÁRUKA na vysoko účinný 700W ECO motor. Teleskopická kovová rúrka s metalickým povrchom o predĺženej dĺžke.
12  
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať