Späť k Vysávače

Vreckové vysavače

Špičková filtrácia vzduchu (vhodná aj pre alergikov), maximálny výkon a úspora energie. Pomocník pre upratovanie domova od Sencor vyniká i štýlovým dizajnom, farebnými kombináciám a multifunkčným príslušenstvom.

Produkty

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

Upresniť hľadanie

Objem vrecka/nádoby
Akčný radius


Turbo kefa

Rúrky


Ukázať výsledky
4x najvyššia trieda účinnosti
SVC 9300BK
Sáčkový vysávač
4x najvyššia trieda účinnosti pre dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom pre dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácich maznáčikov, autá. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 9050BL
Vrecúškový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu
SVC 9000BK
Vreckový vysávač
4AAAA ECO Power pre dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom pre dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácích maznáčikov, auta. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu
SVC 8505TI
Vreckový vysávač
Complete Care s príslušenstvom na dosiahnutie najlepších výsledkov pri akomkoľvek upratovaní v domácnosti, domácich maznáčikov alebo auta
SVC 8501TI
Vreckový vysávač
Complete Care s príslušenstvom pre dosiahnutie najlepšieho výsledku př akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácich maznáčikov alebo auta. Clean Air HEPA H13 Filtr zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
4AAAA ECO Power
SVC 6920OR
Vreckový vysávač

4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom na dosiahnutie najlepších výsledkov pri akomkoľvek upratovaní v domácnosti, domácich maznáčikov alebo auta.

4AAAA ECO Power
SVC 6900GR
Vreckový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. HEPA H13 Filtr zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov.
SVC 8
SVC 8x
Vreckový vysávač
Vreckový vysávač
6 ROKOV ZÁRUKA na motor
SVC 7CA
Sáčkový vysávač
6 ROKOV ZÁRUKA na vysoko účinný 700W ECO motor. Teleskopická kovová rúrka s metalickým povrchom o predĺženej dĺžke.
SVC 7PE
Vreckový vysávač
6 ROKOV ZÁRUKA na vysoko výkonný motor s maximálnym príkonom 1700W. Výkon kombinovaný s najvyššiou filtráciou vhodnou pre alergikov.
12  
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať