Späť k Vysávače

Vreckové vysavače

Špičková filtrácia vzduchu (vhodná aj pre alergikov), maximálny výkon a úspora energie. Pomocník pre upratovanie domova od Sencor vyniká i štýlovým dizajnom, farebnými kombináciám a multifunkčným príslušenstvom.

Produkty

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

Upresniť hľadanie

Akčný radius

Objem vrecka/nádoby
Rúrky

Turbo kefa

Ukázať výsledky
SVC 9300BK
Sáčkový vysávač
4x najvyššia trieda účinnosti pre dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom pre dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácich maznáčikov, autá. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 9050BL
Vrecúškový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom na dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácich maznáčikov, auta. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 9000BK
Vreckový vysávač
4AAAA ECO Power pre dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom pre dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek upratovaní okolo domácnosti, domácích maznáčikov, auta. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 8505TI
Vreckový vysávač
Complete Care s príslušenstvom na dosiahnutie najlepších výsledkov pri akomkoľvek upratovaní v domácnosti, domácich maznáčikov alebo auta. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 7550TI
Vreckový vysávač
SVC 7550TI 4AAAA ECO POWER na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Home-Pet-Car Kit  s príslušenstvom na dosiahnutie najlepších výsledkov pri akomkoľvek upratovaní v domácnosti, domácich maznáčikov alebo auta.
SVC 7500BK
Vreckový vysávač
SVC 7500BK 3AAA na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. HEPA H13 Filtr zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov.
SVC 8300TI 4AAAA
Vreckový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Clean Air HEPA H13 Filtr zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov. Extreme Silence Technology 68 dB(A) na extra tiché vysávanie. 6 ROKOV ZÁRUKA na motor.
SVC 6920OR
Vreckový vysávač

4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Complete Care s príslušenstvom na dosiahnutie najlepších výsledkov pri akomkoľvek upratovaní v domácnosti, domácich maznáčikov alebo auta.

SVC 6900GR
Vreckový vysávač
4AAAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. HEPA H13 Filtr zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov.
SVC 68x
SVC 68xEUE3
Vreckový vysávač
HEPA H13 Filtr zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov. 3AAA ECO Power na dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu. Silence Technology 75 dB(A) na tiché vysávanie.
12  
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať