Kde kúpiť
Späť k Chladenie, kúrenie a úprava vzduchu

Stolné ventilátory

Kovový či klasický stolný ventilátor v bielom a čiernom prevedení je vyhľadávaným spoločníkom počas horúcich dní v práci i doma. Určite oceníte jeho tichú prevádzku a automatickú horizontálne rotáciu v uhle 90 ° s možnosťou vypnutia.

Stolné ventilátory

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

UPRESNIŤ HĽADANIE

Odstrániť všetky filtre
Počet rýchlostí (stupňa)

Umiestnenie

Priemer ventilátoru

Horizontálne otáčanie

Vertikálne naklápanie

Ukázať výsledky

Sencor stolné ventilátory


Sencor stolný ventilátor je pripravený vám priniesť príjemný osviežujúci vánok kedykoľvek si zmyslíte. Pomôže vám udržať v miestnosti komfortnú teplotu počas teplých letných dní, a prispôsobí sa vašim požiadavkám vďaka praktickým funkciám, ktoré ponúka. Objavte všetky Sencor stolové ventilátory v našej ponuke a vyberte si ten, ktorý najviac spĺňa vaše požiadavky.
 

Čím prekvapia Sencor stolné ventilátory?


Stolové ventilátory Sencor patria medzi obľúbených pomocníkov do domácnosti vďaka svojmu skvelému výkonu, množstvu funkcií a štýlovému dizajnu, ktorý vás očarí. Vďaka svojemu kompaktnému dizajnu môžete stolový ventilátor Sencor prenášať na akékoľvek miesto. Zmestí sa aj na menší konferenčný stolík a nájde si svoje miesto aj na komode vo vašej obývačke. 
 

Sencor stolný ventilátor ponúka tieto benefity:

 
 • elegantný dizajn
 • tichú prevádzku
 • skvelý výkon
 • perfektné funkcie

 

Sencor stolové ventilátory sú neskutočne štýlové

Stolné ventilátory Sencor sa vyznačujú svojim moderným dizajnom, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Kombináciou moderného dizajnu, kvalitných materiálov a funkčných prvkov, získate praktického pomocníka a zároveň štýlový doplnok do vašej domácnosti či kancelárie. 

Sencor stolné ventilátory sú dostupné v rôznych farbách a dizajnových prevedeniach, takže si môžete vybrať taký model, ktorý sa najviac hodí k vášmu vkusu a zariadeniu interiéru. 

Z našej ponuky si môžete vybrať stolový ventilátor Sencor v tomto dizajnovom a materiálovom prevedení:
 
 • Vysokokvalitný chrómovaný Sencor stolový ventilárot s unikátnym dizajnom lopatiek s tichým chodom.
 • Sencor stolový ventilátor z odolného plastu v čiernej alebo bielej farbe.
 • Stolný ventilátor Sencor v kvalitnom kovovom prevedení v kombinácii s pravým drevom. 
 

Sencor stolový ventilátor výs nebude rušiť pri práci


Aj napriek svojmu vysokému výkonu dokážu byť Sencor stolové ventilátory pomerne tiché. Hlučnosť ventilátora samozrejme závisí aj od zvoleného rýchlostného stupňa. Čím vyšší rýchlostný stupeň chladenia má Sencor stolný ventilátor nastavený, tým viac bude hlučnejší. Sencor stolné ventilátory majú pri najmenšom rýchlostnom stupni miernu hlučnosti do 50 dB. Ešte nižšiu hlučnosť zariadenia si môžete vychutnať aj počas tichého režimu, ktorý má Sencor stolový ventilátor k dispozícii. 
 
 

Sencor stolový ventilátor ván nebude rušiť pri práci


Aj napriek svojmu vysokému výkonu dokážu byť Sencor stolové ventilátory pomerne tiché. Hlučnosť ventilátora samozrejme závisí aj od zvoleného rýchlostného stupňa. Čím vyšší rýchlostný stupeň chladenia má Sencor stolný ventilátor nastavený, tým viac bude hlučnejší. Sencor stolné ventilátory majú pri najmenšom rýchlostnom stupni mieru hlučnosti do 50 dB. Ešte nižšiu hlučnosť zariadenia si môžete vychutnať aj počas tichého režim, ktorý má Sencor stolový ventilátor k dispozícii. 
 
 

Stolové ventilátory majú spoľahlivý výkon


Vo všeobecnosti sa výkon stolových ventilátorov odvíja od niekoľkých faktorov, ako je veľkosť lopatiek, príkon a prietok vzduchu. Ventilátory s väčším priemerom lopatiek (od 30 cm) sú schopné generovať silnejší prúd vzduchu. Zároveň platí, že čím vyšší príkon majú stolné ventilátory (viac ako 40W) a čím vyšším prietokom vzduchu disponujú (nad 30 m3/min.), tým silnejší prúd vzduchu dokážu generovať.
 

Stolné ventilátory Sencor majú tieto vlastnosti:

 • veľkosť lopatiek od 18 až do 40 cm
 • príkon je okolo 50 W
 • maximálny prietok ventilátora okolo 38 m3/min (zodpovedá miestnosti s rozmermi 4m x 4m x 2,5m)

 

Zistite, aké funkcie ponúkajú stolové ventilátory Sencor

Sencor stolný ventilátor ponúka niekoľko praktických a užitočných funkcií, ktoré vás zaiste potešia:
 
 • Sklápacia konštrukcia - umožňuje ventilátor jednoducho uskladniť. 
 • Nastaviteľný uhol sklonu - Sencor stolný ventilátor poskytuje vďaka nastaviteľnému uhlu sklonu optimálne smerovanie chladenia.
 • Odnímateľná predná a zadná ochranná mriežka - umožňuje jednoduché čistenie zariadenia. 
 • Dlhý prívodný kábel - Sencor stolové ventilátory majú prívodný kábel v dĺžke až do 1,8 metra, ktorý pohodlne uskladníte vďaka praktickému navíjaču. 
 • Rýchlostné stupne - Sencor stolné ventilátory môž mať niekoľko stupňov rýchlosti (väčšinou 2 - 4 rýchlostné stupne).
 • 3D oscilácia - funkcia, ktorá zabezpečí prirodzené prúdenie chladného vzduchu miestnosti.
 • Časovač - vďaka časovaču si môžete svoj stolný ventilátor Sencor nastaviť na potrebnú dobu, počas ktorej vám poskytne chladný vánok.
 • Ovládanie na diaľku - pomocou diaľkového ovládania môžete ventilátor pohodlne ovládať z guača alebo z postele.
 • Ionizácia - táto skvelá funkcia účinne zbaví miestnosť prachu a alergénov.
 • Tichý režim - skvelý režim, ktorý zníži hlučnosť ventilátora na maximum a zároveň šetrí elektrickú energiu.
 • Automatická horizontálna rotácia - stolné ventilátory Sencor umožňujú nastaviť horizontálnu rotáciu v uhle 90° s možnosťou vypnutia.
 • Bezpečnostné prvky - Sencor ventilátori zabezpečuje vysokú stabilitu jeho pogumovaná spodná časť a bezpečnostnú funkciu plní predná a zadná ochranná mriežka a funkcia ochrany proti prehriatiu. 


Čo ak vám stolný ventilátor nestačí?


Stolný ventilátor Sencor je prispôsobený na ochladzovanie vzduchu v malej miestnosti, a práve preto ak potrebujete schladiť väčšiu miestnosť odporúčame vám spoločne so stolným ventilátorom Sencor využívať aj ďalších skvelých pomocníkov slúžiacich na ochladenie vzduchu v miestnosti.

V našej ponuke nájdete týchto ďalších pomocníkov, ktorí vám prinesú vytúžené ochladenie v letných dňoch:
 • Sencor stojanové ventilátory vďaka svojej vysokej konštrukcii sú schopné schladiť aj väčšie miestnosti. V ponuke nájdete rôzne dizajnové kúsky, stačí si len vybrať model, ktorý sa vám bude najviac hodiť do vašej domácnosti.
 • Sencor mobilná klimatizácia ponúka účinné a silné chladenie v horúcich letných dňoch. Stačí ju umiestniť vedľa okna tak, aby mohla byť výfuková hadica klimatizácie vyvedená von z okna. 
 • Sencor ochladzovače vzduchu prinášajú úľavu počas letných dní a vďaka svojim ďalším funkciám, akými sú zvlhčovanie a čistenie vzduchu, predstavujú praktické zariadenie, ktoré vám dokáže zlepšiť kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti.
 

 

 


  
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať