Kde kúpiť
Späť k Starostlivosť o vlasy

Fény

Kto by to nepoznal - ponáhľate sa do divadla, ale akurát ste vyliezli zo sprchy. Sušiče vlasov Sencor dokážu zbaviť vlasy vody a vlhkosti počas okamihu, takže môžete za pár minút vyraziť.

Fény

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

UPRESNIŤ HĽADANIE

Odstrániť všetky filtre
Počet rýchlostí (stupňa)

Ionizér

Studený vzduch

Počet nadstavcov

Počet stupňov teplôt

Difuzér

Tvarovacia koncovka

Hrebeňový nadstavec

Závesné oko

Ukázať výsledky

7 funkcií Sencor sušičov vlasov pre účes ako zo salónu

 
Pokazil sa vám váš starý fén alebo zvažujete kúpu nového? Stavte na fén značky Sencor. Luxusný sušič na vlasy Sencor zaistí vášmu účesu perfektné výsledky. Sušenie vlasov a ich styling bude rýchly a efektívny. Užite si kombináciu dokonalej starostlivosti o zachovanie zdravia svojich vlasov. Zistite, vďaka ktorým funkciám sušičov na vlasy Sencor budete mať účes ako od profesionála. 
 

Čo ponúkajú sušiče vlasov značky Sencor?

 
Sušiče vlasov Sencor sa pýšia dokonalou ergonómiou, nízkou hmotnosťou, šetrnou vykurovacou špirálou. Zároveň sú vybavené odolným, výkonným AC motorom, ktorý má až 3x dlhšiu životnosť. AC motor zaistí rýchlejšie vysušenie, ale zároveň vlasy nepresuší. AC motory sú ideálne pre ženy, ktoré chcú dokonalý tvar účesu ako zo salónu. Luxusný vlasový styling si môžete dopriať v pohodlí domova kedykoľvek so špičkovým sušičom vlasovm Sencor. 
 
Modely sušičov vlasov Sencor obohatené keratínom a arganovým olejom sú zárukou hodvábnych, žiarivo lesklých a zdravo vyzerajúcich vlasov. Nechýba im ani praktický otočný kĺb v mieste pripojenia prívodného kábla. Pomocou tejto vychytávky sa so sušičom Sencor pri fénovaní omnoho lepšie manipuluje. 
 
Sušiče vlasov Sencor  sú dostupné aj v cestovnej verzii, takže aj na cestách bude vyzerať váš účes dokonalo. Cestovný fén na vlasy Sencor sa pýši skvelým výkonom s meními rozmermi a sklopnou rukoväťou, čo ponúka maximálnu skladnosť aj počas prenášania. 

1. Zdravé a chránené vlasy s funkciou nastavenia teploty

Nastavenie vaicerých úrovní teploty fúkania vzduchu je mimoriadne dôležitá. Nastavte si jednoducho jednu z 2 teplôt a prispôsobte sušenie vlasov presne na mieru. Ak však máte jemné a tenké vlasy, je vhodné ich sušiť iba vlažným vzduchom, ktorý sa postará o estra šetrné vysúšanie. 
 
Pri sušení vlasov dodržujte naslednovné pravidlo: nikdy vlasy nefúkajte horúcim vzduchom zblízka, pretože ich môžete veľmi jednoducho prepáliť. Na začiatku začnite sušiť vlasy na nižšej teplote a vysoké teploty používajte až pri finálnom tvarovaní účesu.
 

2. Funkcia nastavenia rýchlosti prúdenia vzduchu presne podľa vašich požiadaviek

Táto funkcia predstavuje užitočnú možnosť, ktorá pomôže vysušiť vlasy podľa vašich aktuálnych požiadaviek. Nastaviť si môžete až 3 rýchlosti fénovania podľa typu účesu. Vysokú rýchlosť na rýchle vysušenie a styling, strednú na bežné vysúšanie a nízku na vyfúkanie. Pre váš väčší komfort môžete rýchlosť prúdenia vzduchu kedykoľvek počas používania upravovať podľa aktuálnej potreby. 

3. S funkciou Turbo budú vaše vlasy vysušené extra rýchlo

Niektoré modely fénov Sencor sú doplnené turbo funkciou, ktorá umožňuje krátkodobé zvýšenie výkonu na maximum. Tým je zosilnené prúdenie vzduchu pre ešte rýchlejšie vysušenie. Pomocou tejto funkcie aj pri nedostatku času môžete vlasy vysušiť behom chvíle jednoducho len cze prsty. 
 

4. Rozmaznávajte svoje vlasy s funkciou True Ionic

Ionizácia funguje tak, že fén zbiera z okolia molekuly vody a pridáva do nich elektróny, pričom sa tvoria záporne nabité častice. Tie sa fénom prenesú na vlasy, neutralizujú kladne nabité častice spôsobujúce nezdravý vzhľad a vysušovanie vlasov. Fény Sencor s funkciou ionizácie sa hodia najmä vtedy, ak sa fénujete pravidelne a chcete sa vyhnúť poškodeniu vlasov, ale tiež vtedy, ak máte suché, krehké a lámavé vlasy. S funkciou True Ionic budú vlasy rýchlejšie vysušené, lesklé a prirodzene hydratované. Hydratácia zabraňuje krepovateniu vlasov, má regeneračné účinky, obmedzuje pôsobenie statickej elektriny a zväčšuje objem vlasov. 
 

5. Funkcia Cool Shot pomôže s fixáciou účesu

Vďaka tejto funkcii môžete kedykoľvek zmeniť teplý vzduch na studený. Ten sa hodí v momente, keď ste s účesom už spokojní a chcete ho zafixovať na dlhší čas. Chladný vzduch poskytne dlhšie trvajúci výsledok, vlasy nezaťaží ani neprehreje a udrží presný tvar účesu. Funkciu studeného vzduchu je možné kombinovať so všetkými výkonnostnými stupňami. 


 

6. Užitočná bezpečnostná funkcia

Tepelná poistka patrí k jedinému bezpečnostnému prvku, ktorým disponujú sušiče na vlasy Sencor. Táto poistka sa postará o automatické vypnutie v prípade prehriatia, ak by hrozilo jeho spálenie a znemožní ho oúäť zapnúť, kým dostatočne nevychladne. 
 

7. Praktické nadstavce pre akýkoľvek druh účesu

Súčasťou sušiča Sencor sú tiež praktické nadstavce pre rôzne druhy účesu. Nadstavce sa ľahko a rýchlo vymieňajú a každý jeden plní svoju funkciu. 
 
Praktický difuzér dokonale rozptyľuje vzduch a počas vysúšania masíruje pokožku hlavy, vďaka čomu dochádza k jej prekrveniu a stimulácii rastu vlasov. Prirodzene suší, čím pomáha zabrániť krepovateniu vlasov.

Koncentrátor, s pomocou ktorého môžete tvarovať svoj účes presne podľa svojich predstáv, pretože prúdiaci vzduch bude sústredený na konkrétne miesto. Ak plánujete fúkať jemné vlasy do objemu, zoberte si na pomoc okrúhlu kefu a sušte vlasy v predklone. 
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať