Kde kúpiť
Späť k Zubná hygiena

Ústne sprchy

Ústne sprchy Sencor prinášajú dokonalú starostlivosť o vaše zuby a ďasná. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú mať úplne čisté zuby. Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu sú vhodné aj pre citlivé ďasná a dokážu účinne vyčistiť aj medzizubné priestory. Ústne sprchy Sencor – pre zdravé a krásne úsmevy každý deň.

Ústne sprchy

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

UPRESNIŤ HĽADANIE

Odstrániť všetky filtre
Počet rýchlostí (stupňa)

Čas prevádzky

Špeciálne nástavce

Rýchlosť sterov

Ukázať výsledky

5 dôvodov, prečo si kúpiť Sencor ústnu sprchu

 
Žiarivý úsmev je vizitkou našej osobnosti a štýlu. Ústne sprchy sa stali neodmysliteľnou súčasťou každodennej starostlivosti o zuby a ústa a sú pripravené pomôcť udržať krok s vašim jedinečným životným štýlom. Ak hľadáte spoľahlivého spoločníka pre vašu ústnu hygienu, stavte na Sencor ústne sprchy. Tieto inovatívne zariadenia sú navrhnuté tak, aby vám poskytli dokonalú starostlivosť o vaše ústa a zuby, a to bez veľkej námahy. Predstavíme vám niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť nákup ústnej sprchy Sencor.

V našej ponuke nájdete Sencor ústne sprchy, ktoré sa odlišujú funkciami a farebným prevedením. N výber  sú tieto 3 modely:
 
1. Ústna sprcha Sencor SOI 3312WH je vybavená pokročilými funkciami, vrátane rôznych režimov čistenia ústnej dutiny, režimu masáže ďasien a možnosťou nastavenia intenzity prúdu vody. Tento model ponúka objem nádržky až 600 ml a množstvo výmenných hlavíc na precízne čistenie všetkých priestorov vo vašej ústnej dutine. K dispozícii je model v bielom prevedení. 
 
2. Ústna sprcha Sencor  SOI 2200SL je výnimočná kontinuálnou reguláciou tlaku vody, nádržkou s objemom 600 ml, výmennými hlavicami a teiž farebným prevedením. Môžete si vybrať novú ústnu sprchu podľa vášho vkusu. Na výber je ústna sprcha Sencor
v striebornej, ružovej či zelenej farbe. 
 
3. Ústna sprcha Sencor SOI 1100SL má kompaktné rozmery vďaka nádržke na vodu s objemom 150 ml čo znamená, že si ju môžete pohodlne zbaliť na cesty. Tento model sa o vašu ústnu dutinu postará s maximálnou šetrnosťou aj vďaka 3 nastaviteľným režimom prúdu vody a vymeniteľným hlaviciam. Poteší vás aj možnosť výberu farebného prevedenia. Sencor ústnu sprchu si môžete vybrať v modrej, červenej alebo striebornej farbe. 


A prečo si vybrať ústnu sprchu značky Sencor? Predstavujeme vám 5 dôvodo, vďaka ktorým je ústna sprcha tejto značky ideálnou voľbou. 

1. Kompaktný a ergonomický dizajn

Správne navrhnutý dizajn zabezpečuje pohodlie a ľahkú manipuláciu so zariadením. Sencor ústne sprchy padnú perfektne do ruky a vďaka objemnej nádržke na vodu až 600 ml (v závislosti od vybraného modelu) bude čistenie vašej ústnej dutiny ešte pohodlnejšie. Okrem toho sa môžete tešiť na magnetický držiak pre ešte väčší komfort aj pri používaní zariadenia v sprche. 

Priamo na rukoväti ústnej sprchy Sencor nájdete tlačidlo pre zapnutie a vypnutie. Poteší vás aj 2 minútový časovač, vďaka ktorému nemusíte myslieť na to, ako dlho je potrebné čistenie. Časovač je totiž nastavený tak, aby vám ústna sprcha vyčistila ústnu dutinu dokonalu aj za takú krátku dobu. 
 

2. Inovatívne technológie pre efektívne čistenie

Sencor ústne sprchy ponúkajú najnovšie technológie pre hygenické čistenie vašej ústnej dutiny. 
Technológia Qadpacer spoločne s hlavicou ústnej sprchy, ktorá sa otáča o 360 stpňov, starostlivosti vyčistia aj ťažko dostupné miesta.

Sencor ústne sprchy často ponúkajú možnosť výberu z troch rôznych režimov prúdu vody, čo vám umožňuje prispôsobiť intenzitu čistenia podľa vlastných potrieb. 

3. Rozmanitosť o starostlivosť o vaše ústa

Sencor ústne sprchy dokážu skutočne dôkladne vyčistiť nielen zuby, ale aj jazyk. Vďaka výmenným hlaviciam dosiahnete precízne čistenie všetkých priestorov. 
  • Štandardný nadstavec zbaví medzizubné priestory všetkých baktérií.
  • Špeciálny čistič jazyka zabráni tvorbe povlaku na jeho povrchu. 
  • Čistič priehlbín si poradí s ťažko dostupnými a tiež tými najviac citlivými miestami. Špeciálna konštrukcia tohto nadstavca totiž zaručí dokonalé ošetrenie ústnej dutiny už pri nízkom tlaku vody. 
  • Vašu zubnú náhradu alebo strojček na zuby vyčistí ortodontický nadstavec.
Okrem čistenia sa tieto nadstavce postarajú aj o masáž ďasien a pomôžu aj pri ich regenerácii. 


 

4. Zlepšená ústna hygiena

S pravidelným používaním ústnej sprchy Sencor môžete dosiahnuť výrazné zlepšenie vašej ústnej hygieny. Pravidelné čistenie pomocou Sencor ústnej sprchy zabezpečí vašej ústnej dutine prevenciu pred vznikom paradentózy, eliminuje tvorbu zubného kameňa a tiež zubného kazu. Navyše pravidelnou starostlivosťou o vaše zuby a celkovo o ústnu dutinu predídete aj nepríjemnému zápachu z úst. Pre ešte precíznejšie výsledky odporúčame používať spoločne s ústnou sprchou Sencor aj elektrickú zubnú kefku Sencor, ktorá vyčistí vaše zuby 3-krát efektívnejšie než manuálna zubná kefka. 

5. Úspora času

Sencor ústne sprchy vám umožňujú efektívne a časovo úsporné čistenie ústnej dutiny vďaka praktickým funkciám, ktoré docielia zachovanie zdravých zubov a ďasien. Medzi také funkcie môžeme zaradiť napríklad vstavaný 2-minútový časovač, ktorý vám pomáha dodržiavať odporúčaný čas čistenia zubov. Tento čas je postačujúci na dôkladné vyčistenie celej ústnej dutiny. Po uplynutí času sa ústna sprcha automaticky vypne. 

Sencor ústne sprchy majú dlhú prevádzkovú dobu na jedno nabitie (až 56 minút alebo 2 týždne pri 2 čisteniach denne), čo znamená, že ich nemusíte často nabíjať. V prípade vybitia batérie sa uvádza približný čas nabitia 8 hodín. Na vybitú batériu vás upozorní LED ukazovateľ. 

Ďalšou skvelou výhodou, ktorú majú Sencor ústne sprchy, je možnosť použitia ústnej vody vo vodnej nádržke zariadenia, čo zvyšuje efektivitu čistenia ústnej dutiny. 

Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať