SEP 710BT BL Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom

  • Výnimočný a unikátny dizajn
  • Až 30 h prehrávania hudby
  • Najnovší bluetooth V5.0
25,99 €
Sencor.Product.Detail.Pcs
Skladom

Tak znejú 40 mm meniče

Slúchadlá Sencor SEP 710BT podávajú nádherné zvukové výkony a vaše obľúbené skladby vykreslia v dokonale živých detailoch. Pripravte sa na prierazné basy, čisté stredy aj verne podané výšky. To všetko v špičkovej dátovej synchronizácii s nulovými latenciami vďaka modernej technológii Bluetooth 5.0.

Všestranné. Dizajnové.

Bezdrôtové slúchadlá Sencor SEP 710BT sú charakteristické neuveriteľne bohatou konektivitou, takže ich spoľahlivo a bleskurýchlo spárujete s akýmkoľvek zariadením. Môžu vám robiť spoločnosť v kancelárii, pri športe na ihrisku, doma počas filmových večerov a tak podobne. Nepoznajú takmer žiadne obmedzenia a ak ich vezmete von, svojím dizajnom okolie rozhodne zaujmú.

Skvelo sadnú naozaj každému

S Bluetooth slúchadlami Sencor SEP 710BT budete ako v bavlnke. Ultra komfortné náušníky s príjemnou výplňou a ergonomickým hlavovým mostom sa postarajú o tie správne kulisy pri akomkoľvek okamihu. Divoký gaming, prechádzka prírodou alebo vytrhnutie z každodenných pracovných stereotypov? Slúchadlá Sencor SEP 710BT vás zaručene vezmú za srdce. V balení s nimi dostanete okrem iného aj ochranné puzdro a kábel Jack (pre možnosť klasického drôtového počúvania).

Stačí jediné klepnutie…

A hneď môžete preskočiť na ďalšiu skladbu alebo prijať prichádzajúci hovor. Áno, slúchadlá Sencor SEP 710BT dostali do vienka integrované mikrofóny, takže streamy a handsfree telefonáty sú ich doménou. Všetky aktivity si navyše užijete nezvykle dlho – batéria vydrží na jedno nabitie až luxusných 30 h a súčasne jej kedykoľvek rýchlo doplníte šťavu. S microUSB, a to už za 3 h.
Slúchadlá a mikrofóny

Technický popis

Vypínač Áno
Pripojenie Bluetooth
Bezdrôtové
Mikrofón Áno
Design type Uzavretá
Bluetooth version 5.0
Impedancia 32 Ohm
Prenos signálu BLUETOOTH
Citlivosť 99 dB
Frekvenčný rozsah 20 HZ - 20 KHZ
Počet meničov 1
Priemer reproduktora 40 mm
Dosah signálu 10 m
Control type Tlačítkové
Ovládanie prehrávača Áno
Ovládanie hovoru Áno
Doba prehrávania 35 h
Čas nabíjania 3 h
Kapacita batérie slúchadiel 400 mAh
Indikátor stavu nabitia LED
Charging connector type MICRO USB
Odnímateľný kábel Áno
Ochranný obal
Trieda krytia IP 20
Ovládanie hlasitosti ÁNO

Na stiahnutie

Obrázky
Vyhlásenie o zhode
Načítaj ďalšie
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať