6.apríla 2018

Chatári a chalupári sa radujú

Chatári a chalupári sa radujú
Pri pohľade z okna je snáď už jasné - alebo v to aspoň dúfame - že jar je naozaj tu. Teploty z mrazivých skočili rovno do príjemných aprílových a príroda nám dáva svojimi kvetmi o jari naplno vedieť. Jar je pre mnohých obdobím radosti, nového elánu a nových podnetov a nápadov. Tí, ktorí vlastnia parcely so záhradkou či terasou, sa iste radujú a vymýšľajú, čo nového zasadia, presadia, opravia, upravia, postavia - proste čím si svoj pozemok, chatu, chalupu či dom so záhradou oživia. K práci je ale treba aj dobré jedlo. Preto Sencor ponúka opäť  nový elektrický varič a kontaktný gril.
Po zime je dobré v každej nehnuteľnosti nielen skontrolovať zásoby v špajze, ale hlavne skontrolovať celý dom a záhradu. Je nutné opraviť možné "odreniny" na omietkach a obkladoch, skontrolovať okná a ich tesnenia, ale odporúča sa hlavne preveriť elektrické vedenie a spotrebiče. Pozor na navlhnuté zásuvky či predlžovacie káble. Akákoľvek chyba na týchto prístrojoch by mohla byť fatálna. Dajte si pozor a naozaj všetko skontrolujte. So značkou Sencor môžete radšej vymeniť všetko. Budete tak mať istotu, že sa nič nestane, že prístroje sú nové, v poriadku a vždy za skvelú cenu!

Pre ochranu drahších prístrojov - TV, rádií, set-top-boxov - ale nielen nich je dobré si namiesto klasickej predlžovačky zaobstarať prepäťovú ochranu. Jej princíp spočíva v tom, že zabezpečí napojené prístroje pred veľkými rozdielmi napätia. Sencor SSP 580 má navyše dva USB porty pre napájanie najrôznejších zariadení - telefónov, tabletov, atď. Prepäťová ochrana SSP 580 disponuje aj funkciou master - slave, ktorá má funkciu odpojenia spotrebičov od napájacej siete po vypnutí riadiaceho spotrebiča. Táto funkcia je dôležitá pre úsporu elektrickej energie. Odporúčaná cena Sencor SSP 580 43,99 €.

Ak už máte elektroniku zabezpečenú a napadá vám, že niektoré z vašich prístrojov môžu byť po niekoľkoročnom využívaní a zimnej odstávke chybné alebo môžu mať zbytočne veľkú energetickú náročnosť, môžete pouvažovať o ich vymenení. Jeden zo spotrebičov, ktorý môžete vymeniť za nový a bezpečný je platničkový varič. Sencor SCP 1503 je jednoplatničkový varič s priemerom platničky 18 cm, ktorý je vybavený svetelným signálom a plynule regulovateľným termostatom teploty. Odporúčaná cena je 15,90 €.

Ďalším pomocníkom na prípravu dobrého jedla môže byť nový inteligentný kontaktný gril SENCOR SBG 6030. Kontaktný gril s výmennými platničkami je možné využívať so 7 prednastavenými programami alebo aj manuálne. Pre skvelé steaky stačí kúpiť len vhodné mäso a dĺžku pečenia si už "vymyslí" gril sám podľa funkcie rozoznania hrúbky plátku alebo priamo zvoleného programu. Na LED displeji potom môžete sledovať stav grilovania a vybrať mäso napríklad vo fáze RARE. Ako vám je po chuti. Nepriľnavá vrstva platničiek je skvele čistiteľná - stačí zotrieť papierovými utierkami, ale je možné ich aj zložiť a umyť v umývačke. S týmto grilom môžete grilovať vonku a za zlého počasia aj v kuchyni. Susedia určite radi prídu ochutnať. Odporúčaná cena kontaktného grilu SBG 6030 je 119,90 €.

O značke SENCOR:
Značka Sencor sa prvýkrát objavila v Japonsku vo vlne novo vznikajúcich značiek, ako bolo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky v roku 1969. Od tej doby významným spôsobom rozšírila svoj sortiment a snaží sa pokrývať všetky portfóliá domácich elektronických pomocníkov. Dnes je SENCOR riadený z Európy, výroba prebieha v Ázii, ale stále s Japonskou presnosťou, dôslednosťou a perfekcionizmom. Dnešní dizajnéri sú špičkoví odborníci, ktorí prinášajú do našich domovov moderné výrobky, ktoré nie sú len šedo-čierno-biele, ale neboja sa farbičiek a radosti.

Pre viac informácií kontaktujte:
Tím Sencor
info@sencor.sk
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať