Domácnosť

Doma je doma. Príjemnú a pokojnú atmosféru je občas potrebné udržiavať, a práve na to sú ideálni pomocníci Sencor. Možno sa na ne spoľahnúť pri starostlivosti o dom a záhradu, pravidelnom upratovaní alebo žehlení a tiež pri úprave vzduchu (chladenie, kúrenie či odvlhčovanie). Nadšenci do počasia ocenia prepracované meteostanice. Pre všetky produkty Sencor sú pritom charakteristické kvalita spracovania a dôraz na funkčnosť a dizajn.
<strong>ŠESŤROČNÁ ZÁRUKA </strong>NA MOTOR
ŠESŤROČNÁ ZÁRUKA NA MOTOR
Naše motory sa vyznačujú vysokým výkonom, účinnosťou i kvalitou. Svojim produktom plne dôverujeme, preto k vysavačom vyšších tried automaticky ponúkame šesťročnú záruku ZDARMA.
<strong>ŠESŤROČNÁ ZÁRUKA </strong>NA MOTOR

Technológia

 <strong>VÝKON A ÚČINNOSŤ</strong>
VÝKON A ÚČINNOSŤ
Naše modely sú veľmi účinné i napriek nízkej spotrebe energie. Kombinácia použitých materiálov a funkcií vysavačov SENCOR je zárukou úsporného, a pritom výkonného chodu bez akýchkoľvek kompromisov.
<strong>VÝKON A ÚČINNOSŤ</strong>
<strong>FILTRÁCIA VZDUCHU</strong>
FILTRÁCIA VZDUCHU
Prvú filtračnú vrstvu v jedinečnom systému Clean Air tvorí víciacvrstvový sáčok na prach z mikrovlákna s antibakteriálnou funkciou. O najúčinnejšiu filtráciu sa stará filter HEPA zachytávajúci aj najmenšie častice. Vysavače SENCOR sú zárukou zdravej a bezpečnej domácnosti pre vás i vaše deti.
<strong>FILTRÁCIA VZDUCHU</strong>

 <strong>TICHÝ CHOD</strong>
TICHÝ CHOD
Určite oceníte možnost vysávať v akúkoľvek dennú dobu bez obáv, že prebudíte malé deti alebo budete rušiť ďalších členov domácnosti. Naše najtichšie modely to bez problémov umožňujú.
<strong>TICHÝ CHOD</strong>

Profesionálna
meteorologická stanica
SWS 9700

<p>Profesionálna<br />
<strong>meteorologická stanica</strong><br />
SWS 9700</p>
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať