Späť k Kuchynské roboty

Kuchynské roboty

Vášnivo pečiete a vyrábate torty či zákusky a hľadáte univerzálneho vševedcu pre víkendové kulinárske projekty? Alebo vám snáď stačí stroj pre občasné experimentovanie v kuchyni? Sencor má ten pravý kuchynský robot práve pre vás.

Produkty

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

Upresniť hľadanie

Kapacita misy(cesta):Počet rýchlostí


Objem nádobySekanie/krájanie

Mlynček na mäso

Ukázať výsledky
STM 7330SL
Kuchynský robot
Robustné celokovové telo s kovovými prevodmi. Extrémne výkonný 1 200W motor so 6-ročnú zárukou. Sencor Smart Power & Energy - pre optimálne otáčky.
STM 7310SL
Kuchynský robot
Robustné celokovové telo s kovovými prevodmi. Extrémne výkonný 1 200W motor so 6-ročnou zárukou. Sencor Smart Power & Energy - pre optimálne otáčky.
STM 787
STM 787x
Kuchynský robot
So silným motorom viem udržiavať nastavené otáčky aj pri najvyššej rýchlosti. Keďže som kuchynský robot, disponujem radom funkcií, ktoré si rýchlo obľúbite, a navyše Vás poteším deviatich krásnymi metalickými farbami, s ktorými dokonale zapadne do každého interiéru.
STM 635
STM 635x
Kuchynský robot
Extrémne výkonný 1 000 W motor so 6-ročnou zárukou, robustné celokovové telo s kovovými prevodmi. Variabilná regulácia otáčok s pozvoľným štartom a 8 rýchlostnými stupňami.
STM 446
STM 446x
Multifunkčný kuchynský robot
Extrémne výkonný motor s výkonom 1000 W so 4 výstupy. Nástavec na prípravu šalátov so všetkými funkciami stolného mixéra.
STM 4
STM 4x
Kuchynský robot
Robustné celokovové telo s kovovými prevodmi. Bohatá škála príslušenstva pre široké využitie kuchynského robota. 6 rokov záruka na motor.
STM 375
STM 375x
Kuchynský robot
Kuchynský robot s príslušenstvom NutriBlender s pohodlnou nádobou na pitie, prvý vo svojej triede. Špeciálny FLEXI šľahač a FLEXI metla.
STM 3700WH
Kuchynský robot
Objavujte nové obzory s viacúčelovým príslušenstvom - 18 kusov
STM 377
STM 377x
Kuchynský robot
Objavujte nové obzory s viacúčelovým príslušenstvom - 15 kusov. 5,5 l nerezová nádoba.
STM 3730SL-EUE3
Kuchynský robot
Veľmi výkonný 1000 W motor. Sencor Smart Power & Energy – pre optimálne otáčky.
12  
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať