Späť k Kuchynské roboty

Kuchynské roboty

Vášnivo pečiete a vyrábate torty či zákusky a hľadáte univerzálneho vševedcu pre víkendové kulinárske projekty? Alebo vám snáď stačí stroj pre občasné experimentovanie v kuchyni? Sencor má ten pravý kuchynský robot práve pre vás.

Produkty

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

Upresniť hľadanie

Počet rýchlostí


Sekanie/krájanie

Mlynček na mäso

Objem nádoby
Kapacita misy(cesta):


Ukázať výsledky
STM 7900
Kuchynský robot
Robustné celokovové telo s kovovými prevodmi, Extrémne výkonný 1 500 W motor so 6-ročnou zárukou, Antikorová nádoba s objemom 6 l (na až 4 kg cesta). Unikátne LED osvetlenie vnútra mixovacej nádoby na perfektnú kontrolu konzistencie cesta
STM 787
STM 787x
Kuchynský robot
So silným motorom viem udržiavať nastavené otáčky aj pri najvyššej rýchlosti. Keďže som kuchynský robot, disponujem radom funkcií, ktoré si rýchlo obľúbite, a navyše Vás poteším deviatich krásnymi metalickými farbami, s ktorými dokonale zapadne do každého interiéru.
STM 637
STM 637x
Kuchynský robot
Extrémne výkonný 1 000W motor s 6-ročnou zárukou, robustné celokovové telo s kovovými prevodmi, 3-výstupová konštrukcia, variabilná regulácia otáčok s pozvoľným štartom a  8 rýchlostnými stupňami.
STM 635
STM 635x
Kuchynský robot
Extrémne výkonný 1 000 W motor so 6-ročnou zárukou, robustné celokovové telo s kovovými prevodmi. Variabilná regulácia otáčok s pozvoľným štartom a 8 rýchlostnými stupňami.
STM 446
STM 446x
Multifunkčný kuchynský robot
Extrémne výkonný motor s výkonom 1000 W so 4 výstupy. Nástavec na prípravu šalátov so všetkými funkciami stolného mixéra.
STM 375x-EUE
STM 375x-EUE
Kuchynský robot
Kuchynský robot s príslušenstvom NutriBlender s pohodlnou nádobou na pitie, prvý vo svojej triede. Špeciálny FLEXI šľahač a FLEXI metla.
STM 3700WH
Kuchynský robot
Objavujte nové obzory s viacúčelovým príslušenstvom - 18 kusov
STM 3730SL-EUE3
Kuchynský robot
Veľmi výkonný 1000 W motor. Sencor Smart Power & Energy – pre optimálne otáčky.
STM 3620WH-EUE3
Kuchynský robot
Kuchynský robot, ideálny na prípravu vačších objemov cesta, krémov, šľahačky, peny atď.
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať