Kde kúpiť
Späť k Domácnosť

Vysávače a čistenie

Vysávače poznáme od 19. storočia a za tú dobu prešli neuveriteľným vývojom. V Sencor držíme krok s najmodernejšími trendmi a naše vysávače patria dlhodobo k špičke na trhu. Výkonný motor v kombinácii s funkčným dizajnom zaručujú maximálne efektívne vysávanie, ktoré vám šetrí čas a pomáha udržiavať váš domov čistý a útulný pre vás i očakávané návštevy.
Ukázať výsledky

ŠESŤROČNÁ ZÁRUKA NA MOTOR
6-YEAR MOTOR
WARRANTY
Naše motory sa vyznačujú vysokým výkonom, účinnosťou i kvalitou. Svojim produktom plne dôverujeme, preto k vysavačom vyšších tried automaticky ponúkame šesťročnú záruku ZDARMA.

Technológia

VÝKON A ÚČINNOSŤ
VÝKON A ÚČINNOSŤ
Naše modely sú veľmi účinné i napriek nízkej spotrebe energie. Kombinácia použitých materiálov a funkcií vysavačov SENCOR je zárukou úsporného, a pritom výkonného chodu bez akýchkoľvek kompromisov.

FILTRÁCIA VZDUCHU
FILTRÁCIA VZDUCHU
Prvú filtračnú vrstvu v jedinečnom systému Clean Air tvorí víciacvrstvový sáčok na prach z mikrovlákna s antibakteriálnou funkciou. O najúčinnejšiu filtráciu sa stará filter HEPA zachytávajúci aj najmenšie častice. Vysavače SENCOR sú zárukou zdravej a bezpečnej domácnosti pre vás i vaše deti.

TICHÝ CHOD
TICHÝ CHOD
Určite oceníte možnost vysávať v akúkoľvek dennú dobu bez obáv, že prebudíte malé deti alebo budete rušiť ďalších členov domácnosti. Naše najtichšie modely to bez problémov umožňujú.
SOM AAAA
VRECKOVÝ VYSÁVAČ
SOM ŠTVORNÁSOBNÁ
TRIEDAAAA
Spoznajte ma
SOM AAAA<br>
VRECKOVÝ VYSÁVAČ<br>
SOM <strong>ŠTVORNÁSOBNÁ</strong><br>
<strong>TRIEDAAAA</strong>

Sencor vysávače


Sencor vysávače sú skvelou pomôckou do každej domácnosti, ktorí sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a pomôžu vám s upratovaním vášho domova rýchlo a bez námahy. V našom článku vám poradíme, aký Sencor vysávač si vybrať, aby spĺňal práve vaše požiadavky. 
 

Prečo si vybrať práve Sencor vysávač?


Sencor vysávače sú obľúbené nielen pre svoju priaznivú cenu, ale najmä pre svoj vysoký výkon. Prekvapí ván účinný a energeticky úsporný ECO motor, viacstupňová filtrácia, ktorá zachytí až 99,9 %  škodlivých alergénov a moderný dizajn vysávača, ktorý zapadne do štýlu vašej kuchyne. 

Vysávač Sencor má tieto skvelé výhody, pre ktoré sa oplatí doňho investovať:
 
 • vysoký výkon
 • efektívna filtrácia
 • pohodlné a jednoduché používanie
 • tichá prevádzka
 • široká ponuka modelov a príslušenstva
 • skvelá cena
 

Aké vysávače Sencor sú v ponuke?


Všetky vysávače Sencor zvládnu bezproblémové vysatie nečistôt z kobercov či tvrdých podláh. Vďaka účinným HEPA filtrom odstránia všetky alergény v domácnosti, prekvapí vás aj extra tiché vysávanie vďaka technológii Superior Silence Technology, či praktický prívodný kábel s dĺžkou až do 8 metrov a množstvo príslušenstva, ktoré nájdete v balení. 

Sencor vysávače sú k dospozícii v týchto prevedeniach:
 

Vreckové vysávače Sencor


Vreckové vysávače Sencor sú vhodné pre všetky typy domácnosti. Môžu sa pochváliť najvyššou triedou energetickej účinnosti a tiež precíznou filtráciou prachu, čo poteší najmä alergikov či domácnosti s domácimi miláčikmi. Tieto vysávače patria medzi najobľúbenejšie vďaka skvelému výkonu a veľkému objemu nádoby na prach od 1,5 až po 4 litre. 
 
 

Bezvreckové Sencor vysávače


Oproti vreckovým modelom majú bezvreckové Sencor vysávače nádobu na zber nečistôt a prachu, ktorú stačí po naplnení iba vysypať do koša a je pripravená na opakované použitie. Ide o ekologické a šetrné riešenie. Bezvreckové vysávače ponúkajú špičkovú filtráciu vhodnú pre alergikov a technológiu Multi Cyclone, ktorá zaručí trvalý výkon bez straty vysávacej sily. 
 

Tyčové Sencor vysávače


Tyčový vysávač Sencor je vhodný na každodenné upratovanie. Ponúka flexibilitu pohybu keďže je bez napájacieho kábla. Má výdrž batérie od 25 až do 85 min. a objem nádoby na prach do 1 litra. V ponuke sú modely 2v1 s odnímateľnou ručnou jednotkou alebo modely 3v1, ktoré okrem odnímateľnej ručnej jednotke ponúkajú aj mop na vytieranie podlahy. 
 
 

Ručné Sencor vysávače 


D drobnými nečistotami vám pomôže praktický ručný Sencor vysávač. Hravo zvládne vyčistiť suché aj mokré nečistoty a vďaka svojej kompaktnej konštrukcii ho môžete odložiť na akékoľvek miesto, kde bude vždy po ruke. K dispozícii sú akumulátorové modely s výdržou batérie až do 20 minút a s objemom nádoby do 0,5 litra. 
 

Robotický Sencor vysávač


Ak preferujete namiesto upratovania voľný čas strávený s rodinou či priateľmi, robotický vysávač Sencor je tou pravou voľbou. Zvládne upratať koberce, parkety, linoleum, dlažby a mnoho ďalších povrchov. Je vybavený laserovou navigáciou LIDAR, pomocou ktorej sa vie jednoducho orientovať v priestore a dosiahnuť želané výsledky. 
 
 

Viacúčelové Sencor vysávače


Viacúčelové modely slúžia na vysávanie a čistenie rôznych typov podláh a využijete ich ja na čistenie auta či garáže. Sú určené na mokré aj suché vysávanie a v balení nájdete množstvo príslušenstva, pomocou ktorého hravo vyčistíte čalúnenie, koberce s vysokým vlasom či vodu z akéhokoľvek povrchu. Viacúčelový vysávač Sencor môžete použiť aj na čistenie okien.
 


Ako vybrať najlepší Sencor vysávač?


Vhodný vysávač Sencor si vyberiete tak, že sa najskôr zameriate na veľkosť vašej domácnosti a následne na typ podlahy, ktorú budete chcieť vysávať. Veľké domácnosti budú potrebovať vysávač s vysokým výkonom pre rýchlejšie a efeltévnejšie upratovanie. Aj napriek tomu, že sú Sencor vysávače vhodné na akýkoľvek typ podlahy, odporúčame vám sledovať aj príslušenstvo, ktoré je k dispozícii a pomôže vám docieliť oveľa lepšie výsledky pri upratovaní. 

Sencor vysávač vyberajte aj na základe týchto kľúčových parametrov:
 
 • Príkon - Sencor vysávače majú príkon od 160 W do 2 400 W, pričom ručné vysávače Sencor majú tieto hodnoty najnižšie, naopak robotické vysávače Sencor patria medzi najvýkonnejšie. 
 • Sací výkon - pohybuje sa od 15 kPa do 25 kPa. Nízky sací výkon majú ručné modely a najvyšší sací výkon majú vreckové Sencor vysávače. 
 • Účinnosť vysávania - tento parameter nájdete na energetickom štítku a hovorí o tom, ako efektívne vie vysávač vyčistiť koberec alebo podlahu. 
 • Hlučnosť - Sencor vysávač má mieru hlučnosti od 65 dB do 80 dB, pričom za najtichšie vysávače sú považované robotické modely. 
 • Energetická trieda - vysávač s energetickou triedou A patrí medzi najúspornejšie, naopak vysávač s energetickou triedou G je najmenej úsporný. 
 • Ročná spotreba energie - Sencor vysávače majú ročnú spotrebu energie od 28 kWh do 250 kWh. Čím nižšia je táto hodnota, tým je vysávač energeticky efektívnejší. 
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať