Kde kúpiť
Späť k Domácnosť

Vysávače a čistenie

Vysávače poznáme od 19. storočia a za tú dobu prešli neuveriteľným vývojom. V Sencor držíme krok s najmodernejšími trendmi a naše vysávače patria dlhodobo k špičke na trhu. Výkonný motor v kombinácii s funkčným dizajnom zaručujú maximálne efektívne vysávanie, ktoré vám šetrí čas a pomáha udržiavať váš domov čistý a útulný pre vás i očakávané návštevy.
Ukázať výsledky

ŠESŤROČNÁ ZÁRUKA NA MOTOR
6-YEAR MOTOR
WARRANTY
Naše motory sa vyznačujú vysokým výkonom, účinnosťou i kvalitou. Svojim produktom plne dôverujeme, preto k vysavačom vyšších tried automaticky ponúkame šesťročnú záruku ZDARMA.

Technológia

VÝKON A ÚČINNOSŤ
VÝKON A ÚČINNOSŤ
Naše modely sú veľmi účinné i napriek nízkej spotrebe energie. Kombinácia použitých materiálov a funkcií vysavačov SENCOR je zárukou úsporného, a pritom výkonného chodu bez akýchkoľvek kompromisov.

FILTRÁCIA VZDUCHU
FILTRÁCIA VZDUCHU
Prvú filtračnú vrstvu v jedinečnom systému Clean Air tvorí víciacvrstvový sáčok na prach z mikrovlákna s antibakteriálnou funkciou. O najúčinnejšiu filtráciu sa stará filter HEPA zachytávajúci aj najmenšie častice. Vysavače SENCOR sú zárukou zdravej a bezpečnej domácnosti pre vás i vaše deti.

TICHÝ CHOD
TICHÝ CHOD
Určite oceníte možnost vysávať v akúkoľvek dennú dobu bez obáv, že prebudíte malé deti alebo budete rušiť ďalších členov domácnosti. Naše najtichšie modely to bez problémov umožňujú.
SOM AAAA
VRECKOVÝ VYSÁVAČ
SOM ŠTVORNÁSOBNÁ
TRIEDAAAA
Spoznajte ma
SOM AAAA<br>
VRECKOVÝ VYSÁVAČ<br>
SOM <strong>ŠTVORNÁSOBNÁ</strong><br>
<strong>TRIEDAAAA</strong>
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať