Kde kúpiť
Späť k Paul

Kuchynské roboty Paul

Zoznámte sa so špičkou odboru.

Všetko, čoho sa dotkne, premení na majstrovské dielo. Vďaka šľahacím metlám je cesto vždy ľahké, krémy hladké a šľahačka jemná ako zamat. Suroviny dokonale spracuje bez jedinej chyby.

Dokonalosť má názov multifunkčný kuchynský robot PAUL od SENCOR.

Kuchynské roboty Paul

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

UPRESNIŤ HĽADANIE

Odstrániť všetky filtre
Kapacita misy(cesta):

Materiál nádoby

Sekanie/krájanie

Mlynček na mäso

Počet rýchlostí (stupňa)

Objem nádoby

Ukázať výsledky

 

Paul 3

Pozrite si kuchynský robot

vo vašej domácnosti vďaka technológii (AR)

 


Teraz si môžete pomocou technológie AR pozrieť, ako sa kuchynský robot Paul 3 hodí do vašej domácnosti. Technológia AR je dostupná len na mobilných zariadeniach a tabletoch - ak si túto stránku prezeráte na počítači, navštívte ju prostredníctvom mobilného zariadenia.

Pomocou telefónu naskenujte QR kód tu na stránke a výberom ikony v pravom dolnom rohu aktivujte technológiu AR na svojom mobilnom zariadení.

PREČO SI VYBRAŤ 

MULTFUNKČNÝ KUCHYNSKÝ ROBOT OD SENCOR


• Extrémne výkonný motor so 6-ročnou zárukou
• Robustné celokovové telo
• LED osvetlenie mixovacej nádoby
• Široká ponuka príslušenstva
(mlynček na mäso, plnička klobások, tvorítko na pečivo)
• Optimálne otáčky a úsporná prevádzka
• Háky z nerezovej ocele

Porovnávacia tabuľka robotov Paul od Sencor

ZÁRUKA 10 rokov

po registrácií

Spotrebiče SENSOR spĺňajú najvyššie európske štandardy kvality, čo sa týka spracovania aj trvanlivosti. Všetky navyše dôsledne testujeme.

Vďaka tomu vám vieme ponúknuť predĺženú záruku.
 

MULTIFUNKČNÉ
KUCHYNSKÉ ROBOTY PAUL


Multifunkčné kuchynské roboty majú veľké množstvo funkcií. Hnetú, šľahajú a miešajú.
Dokážu mlieť mäso a plniť domáce klobásky. Zavládnu tiež vyrobiť sušienky: najprv pripravia cesto a potom z neho vytvarujú štyri rôzne, sladko voňajúce pochúťky. Namixujú detské kaše a pyré, výživné nápoje pre športovcov alebo ľadovú triešť pre maškrtné jazýčky.
Pozadu nezostávajú ani šľahacie metly. Napríklad šľahacia balónová metla vykúzli sneh až z 12 vajec naraz. Hnetací hák ochotne spracuje akokoľvek hutné cesto bez ohľadu na to, či je na pizzu alebo na chlieb. Ďalšie dve špeciálne šľahacie metly si ľahko poradia s ľahšími cestami. Zásadnú úlohu zohráva výkonný motor, správny rytmus a systém pohybu. A aký systém je ten správny? Samozrejme planetárny! Nástavce rotujú okolo svojej osi a súčasne okolo osi prevodovky. Jedine tak sa podarí dokonale premiešať všetky ingrediencie.

Zostáva len jediná vec, ktorú vám robot nesplní: neporozprávate sa s ním. Ale kto vie, možno raz...

Zoznámte sa so špičkou odboru. Všetko, čoho sa dotkne, premení na majstrovské dielo. Vďaka šľahacím metlám je cesto vždy ľahké, krémy hladké a šľahačka jemná ako zamat. Suroviny dokonale spracuje bez jedinej chyby. Dokonalosť má názov multifunkčný kuchynský robot SENCOR.
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať