Späť k Rúry a grily

Grily

Vôňa čerstvo grilovaného mäsa či zeleniny je jedinečná. Grily Sencor vám umožnia radovať sa z prípravy jedla 365 dní v roku, a to doma aj na záhrade. A je to jednoduché a rýchle.

Produkty

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

Upresniť hľadanie

Systém grilovania

Typ grilu
Ukázať výsledky
SBG 6650BK
Kontaktný gril
Exkluzívny sklenený dizajn. Digitálne ovládanie s displejom pre pohodlnejšie a precíznejšie grilovanie. Nepriľnavé grilovacie dosky 3rd Generation s integrovanou ohrievacou špirálou.
SBG 6238BK
Inteligentný kontaktný gril
Inteligentné nastavenie pomocou displeja LCD umožňujúce jednoduché grilovanie, automatické senzory zaručujúce vždy perfektný výsledok,  hladká grilovacia doska na grilovanie zeleniny alebo prílohy
SBG 6231SS
Inteligentný kontaktný gril
Inteligentné nastavenie pomocou displeja LCD umožňujúce jednoduché grilovanie. Automatické senzory zaručujúce vždy perfektný výsledok. + navyše hladká grilovacia doska na grilovanie zeleniny alebo prílohy.
SBG 6031SS
Inteligentný kontaktný gril
Inteligentné nastavenie 7 programov + manuálny program zaručujú vždy dokonalé výsledky. Odnímateľné grilovacie dosky druhej generácie s integrovanou ohrievacou špirálou sa môžu umývať v umývačke. Automatické senzory na meranie hrúbky a nastavenie teploty.
SBG 5030BK
Viacúčelový gril
Nepriľnavé grilovacie dosky 3rd Generation s integrovanou ohrievacou špirálou
SBG 108BK
Stolový elektrický gril
Kombinácia 2 v 1, rovná a rebrovaná grilovacia plocha, nastaviteľné ovládanie teploty.
SBG 106BK
Elektrický stolný gril
Elektrický stolný gril
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať