Späť k Varenie a pečenie

Variče

Indukčný či elektrický varič Sencor je skvelým pomocníkom do kuchyne, v ktorej je potrebné šetriť s miestom. Hodí sa tak nielen do menších bytov, ale aj na chalupy alebo študentské internáty.

Variče

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

UPRESNIŤ HĽADANIE

Odstrániť všetky filtre
Varná plocha

Počet platničiek

Regulácia teploty

Poistka proti prehriatiu

Ukázať výsledky
Indukčný varič
SCP 4501BK
Indukčný varič
Dvojplatničnkový indukčný varič UltraFlat. Ultratenký kompaktný dizajn, varič má iba 4,3 cm na výšku. 10 prednastavených stupňov ohrevu v rozsahu 200-2000 W a 200-1400 W.
Indukčný varič
SCP 4601GY
Indukčný varič
Jednoduché ovládanie na dotykovom paneli so sliderom na reguláciu teploty a výkonu. Jednoduchá údržba sklokeramickej indukčnej varnej dosky.
Dvojplatničkový indukčný varič
SCP 4201GY
Dvojplatničkový indukčný varič
Jednoduché ovládanie kombinujúce klasický otočný ovládač s dotykovým panelom. 10 prednastavených stupňov ohrevu v rozsahu 200-2000 W.
Indukčný a sálavý varič
SCP 4001BK
Indukčný a sálavý varič
Kombinácia indukčnej a sálavej platničky. Jednoduché ovládanie kombinujúce klasický otočný ovládač s dotykovým panelom. Veľký čitateľný LCD displej s červeným podsvietením.
Príkon 1600 + 1800 W
Dvojplatňový sklokeramický varič SmoothCook
SCP 2803BK
Dvojplatňový sklokeramický varič SmoothCook
SCP 2803BK SmoothCook vám ponúkne vysoký výkon 2 sklokeramických platní s priemerom 20 cm. Varí rýchlo, má plynulú reguláciu v krokoch po 100 W. Na jeho ovládanie nemusíte absolvovať dodatočný kurz, je jednoduché a intuitívne.
Indukčný varič
SCP 3601GY
Indukčný varič
Jednoplatničkový indukčný varič TouchControl. Ľahké ovládanie funkcií, teploty a výkonu jednoduchým dotykom prsta. Úsporu času a elektrickej energie zaistí vysoká účinnosť indukčného varenia. Príkon 2000 W.
Indukčný varič
SCP 3701BK
Indukčný varič
Jednoplatničkový indukčný varič UltraFlat. Jednoduché ovládanie na dotykovom paneli so sliderom na reguláciu teploty a výkonu. Ultratenký kompaktný dizajn, varič má iba 4,3 cm na výšku. Príkon 2000 W.
Dvojplatničkový sklokeramický varič
SCP 2263BK
Dvojplatničkový sklokeramický varič
Varič je skladný a výborne prenositeľný a na jeho sálavých sklokeramických platničkách si ľahko pripravíte množstvo chutných pokrmov. Navyše sa vďaka svojmu hladkému povrchu ľahko čistí a udržiava. Varič je vybavený dvoma platničkami s priemerom sklokeramickej dosky 19 cm.
Elektrický varič
SCP 2271WH-EUE4
Elektrický varič
Elektrický dvojplatničkový varič s plynulo regulovateľným termostatom, 2 platne o priemere 18 a 15 cm. Príkon 2500 W.
Jednoplatničkový sklokeramický varič
SCP 1763BK
Jednoplatničkový sklokeramický varič
Varič je skladný a výborne prenosný a na jeho sálavej sklokeramickej platničke si jednoducho pripravíte množstvo chutných pokrmov. Navyše sa vďaka svojmu hladkému povrchu ľahko čistí a udržiava. Varič je vybavený sklokeramickou platničkou s priemerom 19 cm. Perfektne poslúži na chalupe, chate aj počas dovolenky.
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať