Kde kúpiť

Blog a recenzie

VYBERTE SI

Sencor klimatizácie

Sencor klimatizácie

Túžite po dokonalom letnom komforte vo svojom domove? Sencor klimatizácie sú tou správnou voľbou. Pomôžu vám vytvoriť príjemné a chladné prostredie v každej miestnosti vďaka vynikajúcej účinnosti a silnému chladeniu aj v tých najteplejších letných dňoch. Okrem skvelých a moderných funkcií vás prekvapí aj ich príjemná cena. 
Sencor ventilátory

Sencor ventilátory

Ventilátory Sencor predstavujú moderný a efektívny spôsob, ako si zabezpečiť príjemný chlad v teplých letných dňoch. Navyše ventilátory využijete v domácnosti, kancelárii alebo obchodných priestoroch. Na výber je niekoľko typov, takže si z pestrej ponuky určite vyberiete. Výhodou sú unikátne vlastnosti a praktický dizajn, ktorý vynikne v každom prostredí. Zistite ako vybrať najlepší Sencor ventilátor, a ktoré kritériá zohľadniť pri jeho výbere. 
Triky pre jednoduché vysávanie

Triky pre jednoduché vysávanie

Určite sa zhodneme na tom, že vysávač je dôležitým pomocníkom v domácnosti. 
V našich domácnostiach stále častejšie prevládajú tzv. tvrdé podlahy. Popularitu nestrácajú ani kusové koberce, navyše často sa tieto podlahové krytiny kombinujú. Pokiaľ s nami doma žijú aj naši štvonohí priatelia, rozhodne nám to upratovanie neuľahčuje. Nezabúdajte teda na to, aby váš upratovací pomocník ponúkal aj zvierací režim s dezinfekčným UV-C svetlom. Univerzálnym riešením sú tyčové bezšnúrové vysávače s bohatým príslušenstvom, a predovšetkým dlhou výdržou batérie. 

 
Sencor SVC 9879BK - nový tyčový vysávač, ktorý podlahu vysaje a zároveň vytrie

Sencor SVC 9879BK - nový tyčový vysávač, ktorý podlahu vysaje a zároveň vytrie

Kto by nestál o všestranného pomocníka, ktorý si poradí s akýmkoľvek neporiadkom v celej domácnosti. Nový tyčový vysávač Sencor SVC 9879BK nielen vysaje, ale aj vytrie. Vďaka AUTO režimu svoj výkon riadi podľa práve vysávaného povrchu či znečistenia a s LED osvetlením si posvieti aj na tie najmenšie nečistoty. Mini motorizovaná kefa vysaje napríklad zvieracie chlpy gauča a UV-C svetlo vás zbaví alergénov. Na jedno nabitie vydrží až 70 minút.
SENCOR kolobežky Scooter One vs Scooter Two

SENCOR kolobežky Scooter One vs Scooter Two

Elektrické kolobežky patria medzi neoddeliteľnú súčasť mestského života a stávajú sa čoraz viac populárnejšou voľbou pre rýchly a ekologický spôsob dopravy. Či už hľadáte spoľahlivý spôsob pohybu po mestských uliciach alebo jednoducho chcete preskúmať nový spôsob cestovania, elektrické kolobežky Sencor ponúkajú výbornú alternatívu.
 
Sencor Scooter One 2020: Kolobežka, s ktorou šetríte

Sencor Scooter One 2020: Kolobežka, s ktorou šetríte

Je to tak, ceny elektrických kolobežiek klesli na vysoko prijateľnú hodnotu. Sencor Scooter One 2020 je v predaji Datacomp za cenu 329 eur.
Japonsko - rodný domov značky Sencor

Japonsko - rodný domov značky Sencor

Spotrebiče značky Sencor sa predávajú vo viac ako 55 krajinách sveta. Rozhodli sme sa preto priblížiť vám vybrané krajiny a preniesť vám zopár informácií a zaujímavostí, o ktorých ste možno doteraz nevedeli. 
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať