Späť k Vysávače

Tyčové vysávače

Tyčové vysávače Sencor poskytujú voľnosť pohybu bez napájacieho kábla. Ľahký, tichý a ľahko ovládateľný vysávač je vhodný pre každodenné upratovanie všetkých povrchov. Ručná násada sa hodí pre čistenie nábytku alebo napríklad automobilu.

Produkty

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

Upresniť hľadanie

Výdrž batérie


Čas nabíjania


Turbo kefa
Objem vrecka/nádoby

Ukázať výsledky
SVC 0825WH
Tyčový vysávač all-in-one
Tento čistiaci systém typu all-in-one (všetko v jednom) je poháňaný extra silným, najmodernejším digitálnym BLDC motorom s výkonom 380 W. Ide o sadu dvoch vysávačov, ktoré dopĺňa početné príslušenstvo.
SVC 0725BK
Tyčový vysávač
Tento tyčový vysávač 4v1 je poháňaný najmodernejším 400 wattovým digitálnym BLDC motorom, ktorý zaručí excelentné výsledky upratovania. SVC 0725BK je ľahký, tichý a ľahko sa ovláda, vďaka čomu sa stane vaším obľúbeným pomocníkom pri každodennom upratovaní akéhokoľvek povrchu aj ťažko dostupných miest vo výškach. Mopovacia funkcia zaistí perfektne čisté tvrdé podlahy.
SVC 0625AT – EUE3
Bezkáblový tyčový vysávač 4 v 1 s mopom
Bezkáblový tyčový vysávač 4 v 1 s mopom a možnosťou vybratia ručnej jednotky. Absolútna voľnosť pohybu bez napájacieho kábla.
SVC 0740-EUE3
SVC 0740-EUE3x
Bezkáblový tyčový vysávač 3 v 1 s mopom
Bezkáblový tyčový vysávač 3 v 1 s mopem a možnosťou vybratia ručnej jednotky. Absolútna voľnosť pohybu bez napájacieho kábla.
SVC 7822TQ
Bezkáblový tyčový vysávač 2 v 1
Bezkáblový tyčový vysávač 2 v 1 a možnosťou vybratia ručnej jednotky. Vysokoúčinná batéria Li-Ion 22,2 V s krátkym časom nabíjania a dlhým časom prevádzky.
SVC 7814VT
Bezkáblový tyčový vysávač 2 v 1
Bezkáblový tyčový vysávač 2 v 1 a možnosťou vybratia ručnej jednotky. Ľahký, tichý a jednoducho ovládateľný vysávač ponúka rýchle a jednoduché riešenie na každodenné upratovanie všetkých typov povrchov.
SVC 7811WH
Bezkáblový tyčový vysávač 2 v 1
Bezkáblový tyčový vysávač 2 v 1 a možnosťou vybratia ručnej jednotky. Vysokoúčinná batéria Li-Ion 11,1 V s krátkym časom nabíjania a dlhým časom prevádzky.
SVC 8621TI
Bezkáblový tyčový vysávač 2v1
Bezkáblový tyčový vysávač 2 v 1 s možnosťou  odobratia ručnej jednotky. Úplná voľnosť pohybu bez napájacieho kábla.
SVC 8618GD
Bezkáblový tyčový vysávač 2v1
Bezkáblový tyčový vysávač 2 v 1 s možnosťou odobratia ručnej jednotky. Úplná voľnosť pohybu bez napájacieho kábla.
SVC 8825TI
Bezkáblový tyčový vysávač 2v1
Bezkáblový tyčový vysávač 2 v 1 s možnosťou vybratia ručnej jednotky. Absolútna voľnosť pohybu bez napájacieho kábla.
12  
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať