Kde kúpiť

Audio-video

Sencor ponúka škálu prvotriednej audio-video techniky. Máte radi kvalitný zvuk z reproduktorov alebo slúchadiel? Baví vás natáčať si zážitky z dovolenky či športové výkony? Alebo ste fanúšikovia mobilných telefónov, tabletov a ďalších technologických vychytávok? Pre vás všetkých má naša značka plno produktov, ktoré stojí za to mať doma, vo vrecku či v aute.
Ukázať výsledky

Technológie

Bluetooth
Bluetooth
Technológia Bluetooth umožňuje bezdrôtové prehrávanie Vašej obľúbenej hudby z telefónu, tabletu či počítača. Garanciou čistého a stabilného počúvania je použitie tých najnovších Bluetooth čipov.
Bluetooth reproduktory

Digitálny zvukový procesor
Digitálny zvukový procesor
DSP prináša úplne nové štandardy pre čistotu, dynamiku a kvalitu zvuku. Digitálny zvukový procesor spracuje a vylepší prehrávanú skladbu obohatením určitých frekvencií a priblížením zvuku k pôvodnému originálu.

True Wireless Stereo
True Wireless Stereo
TWS je technológia, pomocou ktorej môžete streamovať hudbu zo svojho telefónu zároveň do dvoch reproduktorov. True Wireless Stereo oddelí pravý a ľavý kanál pre živšie počúvanie hudby.

Digital audio broadcasting
Digital Audio Broadcasting
Prostredníctvom DAB + tunera môžete prijímať digitálne rádiové vysielanie, ktoré prináša čistejší a kvalitnejší príjem so širšou žánrovou ponukou.
Rádiá s DAB+
VodeodolnÉ Bluetooth reproduktory HYPE
VodeodolnÉ Bluetooth reproduktory HYPE
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať