Kde kúpiť
Späť k Kuchyňa

Príprava potravín

Ukázať výsledky

Pomôže vám strážiť kalorické príjmy

Nutričná kuchynská váha s Bluetooth
SKS 707x
Nutričná kuchynská váha s Bluetooth SKS 7070GG od značky Sencor vie viac ako ostatné váhy. Vďaka originálnej aplikácii Sencor FOOD sa rýchlo a ľahko spojí s najväčšou overenou databázou potravín. A tak športovci aj zástancovia zdravého životného štýlu získajú dokonalý prehľad o kalorickom príjme a nutričnom zložení konzmovaných potravín.

Naša nutričná váha s aplikáciou
do telefónu ponúka podrobný prehľad výživového zloženia jednotlivých surovín, a tak ju uvítajú aj tí, ktorí si stravu musia starostlivo strážiť z dôvodov zdravotných obmedzení.

Koľko sacharidov obsahuje vážené ovocie? Koľko bielkovín či tukov sa ukrýva v pripravenom steaku? To vám váha s inteligentnou aplikáciou oznámi úplne presne. Aj preto bude správnou voľbou pre všetkých, ktorí cielene investujú do svojho zdravia a kondície, alebo sa možno rozhodli len zhodiť pár prebytočných kíl.

Sencor FOOD a režim Seznam


Varíte podľa receptu? Potom vám príde vhod režim „Zoznam". Dokáže sčítať celkovú nutričnú hodnotu postupne dovažovaných surovín. V kombinácii s funkciou TARA na váhe stačí na displeji mobilu pridávať ďalšie suroviny tlačidlom plus „+". Aplikácia vám postupne ukazuje režim „Zoznam". Dokáže sčítať celkovú nutričnú hodnotu postupne dovažovaných surovín. V kombinácii s funkciou TARA

Čo tak si  upiecť zdravý čučoriedkový koláč a pritom vedieť, koľko presne obsahuje sacharidov?
Sencor FOOD a režim Na váhe

Prvý režim „Na váhe“ zobrazí hmotnosť váženej položky a po jej vyhľadaní v databáze potravín poskytne podrobné informácie o jej nutričných hodnotách. Všetky informácie ukáže prehľadne na displeji telefónu. Tento režim použitia je rýchly, praktický a prehľadný, skrátka pre denné bežné používanie.

Navážené záznamy si tlačidlom "Zapísať" ľahko uložíte do svojho jedálnička v Kalorických tabuľkách.

 

Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať