Kde kúpiť
Späť k Sencor.Content.CategoryTreeNodeData?.CategoryName

Príprava kávy

Čerstvo pripravená káva je pre mnohých perfektným začiatkom dňa. Sencor ponúka všetko potrebné ku každodennej premene vašej kuchyne v miniatúrnu domácu kaviareň - ráno, alebo kedykoľvek sa vám zachce. Môžete si zvoliť klasické pákové espresso a stať sa skutočným domácim baristom, alebo plne automatické espresso, ktoré má potrebné znalosti aj um naprogramované a vy ste len jedno stlačenie tlačidla od perfektnej šálky kávy. Sencor pochopiteľne pamätá aj na tých, ktorí milujú klasickú silnú prekvapkávanú kávu - najlepšia je pochopiteľne čerstvo namletá, preto si môžete vybrať aj z bohatého sortimentu mlynčekov na kávu.
Ukázať výsledky

Technológie

Štíhla a kompaktná veľkosť
Štíhla a kompaktná veľkosť
Všetky Espressa sú automatickými prístrojmi s úžasnou šírkou len 180 mm. Výrobník je vždy dizajnovo riešený, pohľadný a výkonný. Vďaka tlaku 19 barov vytvorí vždy výbornú chuť tohto lahodného nápoja. Všetky espressa sú ovládané dotykovým LED displejom na vrchu stroja. Výrobníky sú jednoducho rozobrateľné a jednotlivé časti možno umývať v umývačke. Takže údržba je jednoduchá. Vonkajšie leštenie nerezového povrchu je možné pridanou handričkou, ktorá je súčasťou balenia.

SENCOR kaviareň
SENCOR kaviareň
Káva je jedným z najrozšírenejších nápojov po celom svete. Málo kto si dokáže predstaviť deň, prípadne ráno, bez šálky voňavého nápoja. Niekto ju pije, "srká" len ako malinké ristretto, druhý si riedi na americano a iní si robia kávu ako dezert v podobe Caffé latté. Možností je veľa, rovnako ako druhov kávy - rastliny a jej plodov. Každý si vyberie v dnešnej ponuke tú svoju a vďaka Sencor už si pre tú výbornú nemusíte chodiť do kaviarne, ale môžete si ju pripraviť sami doma.
Vyberte si svoje Espresso
Som automatický kávovar
Som elegantný a štíhly
Mám paru 19 barov
Som rýchlo v akcii
Som <strong>automatický kávovar</strong><br>
Som elegantný a štíhly<br>
Mám paru 19 barov<br>
Som rýchlo v akcii
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať