Kde kúpiť
Späť k Chladenie potravín

Autochladničky

Autochladničky Sencor sú ideálny spolucestujúci na výlety i dlhé cesty. Funkcia chladenia aj ohrevu zaistí, že uskladnené nápoje a potraviny dostanú presne to, čo potrebujú, aby si zachovali čerstvosť.

Autochladničky

Vyberte filter
Zoradiť podľa
Predvolený

UPRESNIŤ HĽADANIE

Odstrániť všetky filtre
Objem chladničky (l)

Energetická trieda

Trieda emisie hluku

Ročná spotreba energie

Ukázať výsledky

Sencor autochladničky

 
Sencor autochladničky sú skvelým spoločníkom na cestách, či už plánujete jednodňové výlety alebo dlhšie dovolenky. Spoľahlivo schladia vaše potraviny na požadovanú teplotu a výhodou je aj funkcia ohrevu, ktorou disponujú takmer všetky modely. Každá Sencor autochladnička je vybavená mnohými ďalšími funkciami, ktoré prispievajú k celkovému komfortu a praktickosti autochladničky, čím robia vaše cestovanie pohodlnejším a efektívnejším. 
 

Chladničky do auta Sencor chladia aj ohrievajú

 
Sencor autochladnička s termoelektrickým chladením patrí k obľúbeným typom autochladničiek, pretože predstavuje cenovo dostupnejšiu a ľahšiu alternatívu. Tento typ chladničk vužíva elektrickú energiu z automobilu a je možné ju pripojiť aj do elektrickej siete (napríklad na chate). Jej výhodou je schopnosť regulovať teplotu optimálne k okolitým podmienkam. Niektoré termoelektrické chladničky do auta Sencor dokážu vykonávať aj funkciu ohrevu, čím sa stávajú ešte univerzálnejšími pre rôzne potreby. 

Sencor autochladničky sa líšia spôsobom pripojenia k zdroju energie. Štandardom sú tieto tri typy napájania: 
 • ​12 V - bežné pre osobné automobily
 • 24 V - častejšie pre dodávky a nákladné autá
 • 230 V - autochladničku môžete pripojiť aj ku klasickej zásuvke
 
 

Sencor chladnička a jej praktické funkcie

Prenosná Sencor chladnička do autoa môže maž mnoho užitočných funkcií a praktických detailov, ktoré zlepšujú jej fungovanie a manipuláciu s ňou. Prehľad funkcií nájdete v popise výrobku každej Sencor autochladničky. 

Sencor prenosná chladička do auta môže byť vybavená týmito funkciami:
 • Držiak na nápoje - ideálny pr ebezpečné uskladnenie nápojov blízko sedadiel, chráni ich pred nechceným rozliatím. 
 • Ergonomické rukoväte, teleskopická rukoväť a kolieska - uľahčujú manipuláciu a prenášanie autochladničky
 • Osvetlenie - umožňuje jednoduché vyberanie potravín za tmy alebo v podmienkach so slabým osvetlením.
 • Ochranný obal - chráni chladničku do auta pred poškodením a zlepšuje jej izolačné vlastnosti, čo môže znížiť spotrebu energie. 
 • Systém ABS - zabraňuje vybitiu autobatétie tým, že automaticky vypne chladničku, ak napätie autobatérie klesne na kritickú úroveň.
 • LED indikátor - informuje o zapnutí alebo vypnutí chladenia, či vyhrievania autochladničky
 • Praktické oddiely - môžu sa nachádzať na prednej strane alebo bočných stranách a slúžia na uloženie cestovných potrieb. 
Výhodou je aj dvojitý bezpečnostný uzatvárací systém. Veko je možné otvoriť len za predpokladu, že je sklopená rukoväť. Plastový bok na hornej časti veka zabezpečí, že otvorené veko nemôže spadnúť dolu do autochladničky a poraniť ruky.
Pri kúpe autochladničky nezabúdajte aj na príslušenstvo. V našej ponuke nájdete náhradné filtre a rôzne doplnky, ktoré počas cestovania určite využijete. 
 

Sencor chladničky vyberajte podľa objemu

Výber Sencor autochladničky závisí od jej objemu. Ten ovplyvňuje nielen rozmery, ale aj hmotnosť, preto je dôležité zvážiť účel použitia. Pri výbere si preto premyslite, akú veľkú chladničku do auta potrebujete, aby ste si nezabrali príliš veľa miesta v aute. 

Podľa objemu môžeme autochladničky rozdeliť nasledovne:
 • Do 20 litrov - najčastejšie sa využívajú len na skladovanie nápojov. 
 • Objem 20 až 35 litrov - sú vhodné na jednodňové výlety alebo krátke pobyty bez prístupu k elektrine.
 • Viac ako 35 litrov - disponujú väčším objemom, ktorý oceníte pri cestovaní na dlhšie vzdialenosti alebo viacdenných výletoch. 
Vyberte si svoju novú Sencor autochladničku priamo na našom e-shope, kde nájdete mnohé modely autochladničiek. V ponuke tiež nájdete výrobníky ľadu, ktoré oceníte najmä počas leta pre chladenie nápojov. Záleží len na vás, aký typ autochladničky uprednostníte a akým objem pre vás bude dostatočný. 
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať