Kde kúpiť
Späť k Audio - video

Audio

Naše audiosystémy ozvučia vašu domácnosť tak, že pri počúvaní svojej obľúbenej hudby či sledovaní napínavého filmu budete vtiahnutí do deja ako nikdy predtým. Dávame si záležať na dizajne každého výrobku, aby čo najlepšie zapadol do každej domácnosti a vy ste na neho mohli byť pyšní. Sencor ponúka aj praktické bezdrôtové reproduktory, mikrosystémy, slúchadlá, reproduktory či gramofóny. Všetko vyrábame s dôrazom na funkčnosť, dizajn a kvalitné počúvanie.
Ukázať výsledky

Technológie

Bluetooth
Bluetooth
Technológia Bluetooth umožňuje bezdrôtové prehrávanie Vašej obľúbenej hudby z telefónu, tabletu či počítača. Garanciou čistého a stabilného počúvania je použitie tých najnovších Bluetooth čipov.
Bluetooth reproduktory

Digitálny zvukový procesor
Digitálny zvukový procesor
DSP prináša úplne nové štandardy pre čistotu, dynamiku a kvalitu zvuku. Digitálny zvukový procesor spracuje a vylepší prehrávanú skladbu obohatením určitých frekvencií a priblížením zvuku k pôvodnému originálu.

True Wireless Stereo
True Wireless Stereo
TWS je technológia, pomocou ktorej môžete streamovať hudbu zo svojho telefónu zároveň do dvoch reproduktorov. True Wireless Stereo oddelí pravý a ľavý kanál pre živšie počúvanie hudby.

Digital audio broadcasting
Digital Audio Broadcasting
Prostredníctvom DAB + tunera môžete prijímať digitálne rádiové vysielanie, ktoré prináša čistejší a kvalitnejší príjem so širšou žánrovou ponukou.
Rádiá s DAB+
PLNĚ BEZDRÁTOVÁ
SLUCHÁTKA TWS
Sluchátka TWS SEP 520
PLNĚ BEZDRÁTOVÁ<br>
<strong>SLUCHÁTKA TWS</strong>
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať