Späť k Audio - video

Audio

Naše audiosystémy ozvučia vašu domácnosť tak, že pri počúvaní svojej obľúbenej hudby či sledovaní napínavého filmu budete vtiahnutí do deja ako nikdy predtým. Dávame si záležať na dizajne každého výrobku, aby čo najlepšie zapadol do každej domácnosti a vy ste na neho mohli byť pyšní. Sencor ponúka aj praktické bezdrôtové reproduktory, mikrosystémy, slúchadlá, reproduktory či gramofóny. Všetko vyrábame s dôrazom na funkčnosť, dizajn a kvalitné počúvanie.

Technológie

 <strong>Bluetooth</strong>
Bluetooth
Technológia Bluetooth umožňuje bezdrôtové prehrávanie Vašej obľúbenej hudby z telefónu, tabletu či počítača. Garanciou čistého a stabilného počúvania je použitie tých najnovších Bluetooth čipov.
Bluetooth reproduktory
<strong>Bluetooth</strong>
<strong>Digitálny zvukový procesor</strong>
Digitálny zvukový procesor
DSP prináša úplne nové štandardy pre čistotu, dynamiku a kvalitu zvuku. Digitálny zvukový procesor spracuje a vylepší prehrávanú skladbu obohatením určitých frekvencií a priblížením zvuku k pôvodnému originálu.
<strong>Digitálny zvukový procesor</strong>

 <strong>True Wireless Stereo</strong>
True Wireless Stereo
TWS je technológia, pomocou ktorej môžete streamovať hudbu zo svojho telefónu zároveň do dvoch reproduktorov. True Wireless Stereo oddelí pravý a ľavý kanál pre živšie počúvanie hudby.
<strong>True Wireless Stereo</strong>
<strong>Digital Audio Broadcasting</strong>
Digital Audio Broadcasting
Prostredníctvom DAB + tunera môžete prijímať digitálne rádiové vysielanie, ktoré prináša čistejší a kvalitnejší príjem so širšou žánrovú ponukou.
Rádiá s DAB+
<strong>Digital Audio Broadcasting</strong>
PLNĚ BEZDRÁTOVÁ
SLUCHÁTKA TWS
Sluchátka TWS SEP 520
PLNĚ BEZDRÁTOVÁ<strong><br />
SLUCHÁTKA TWS</strong>
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať