Kde kúpiť
júla 01, 2019

INFORMÁCIE O DOBROVOĽNOM STIAHNUTÍ MOBILNÝCH KLIMATIZÁCIÍ SENCOR SAC MT1221CH A SAC MT1222CH, Z TRHU

INFORMÁCIE O DOBROVOĽNOM STIAHNUTÍ MOBILNÝCH KLIMATIZÁCIÍ SENCOR SAC MT1221CH A SAC MT1222CH, Z TRHU
Spoločnosť FAST PLUS, spol. s r. o. (Ďalej len spoločnosť) žiada zákazníkov, ktorí si zakúpili mobilnú klimatizáciu Sencor SAC MT1221CH a SAC MT1222CH, aby kontaktovali centrálu spoločnosti (kontakt nižšie), ktorá zaistí servisný zásah u Vás, alebo aby ju priniesli späť na predajňu, kde výrobok zakúpili, a kde im bude vrátená plná kúpna cena. Je nevyhnutné klimatizáciu do prípadnej opravy, alebo do vrátenia na predajňu okamžite prestať používať.
Na základe vlastného vyšetrovania, dospela spoločnosť k záveru, že za určitých technických podmienok, môže pri prevádzke predmetného výrobku dôjsť k poškodeniu vnútornej elektroinštalácie produktu. Spoločnosť dostala do dnešného dňa 2 hlásenia na obdobnom základe.

Bezpečnosť výrobkov je pre spoločnosť najvyššou prioritou, všetky naše výrobky musia spĺňať medzinárodné aj národné zákony a nariadenia aj príslušné normy. Mobilná klimatizácia Sencor SAC MT1221CH aj SAC MT1222CH prešli všetkými potrebnými testami so schválenými výsledkami uvedené na trh EÚ a pridelením označením CE (mechanické, elektrické a chemické testy).

Po prijatí uvedených hlásení sme zahájili vyšetrovanie, ktoré viedlo k identifikácii tejto závady u modelov mobilných klimatizácií Sencor SAC MT1221CH a SAC MT1222CH, a následne zastavenie predaja tohto produktu a jeho stiahnutie z trhu.

Mobilnú klimatizáciu Sencor SAC MT1221CH alebo SAC MT1222CH zákazník vracia na predajňu alebo  na e-shopy kde výrobok zakúpil, s požiadavkou na vrátenie peňazí. Pre viac informácií, alebo pri akomkoľvek probléme s vrátením predmetného výrobku sa môžu zákazníci obrátiť na kontaktné centrum spoločnosti e-mailom info@sencor.sk, alebo na telefónom čísle: +421 2 4910 5890. Prevádzkový čas infolinky: Po -Pia 8.30 - 17.00.

Víziou spoločnosti je vytvárať lepší každodenný život pre mnohých ľudí pomocou ponuky dobre navrhnutého, funkčného, dostupného a vysoko kvalitného tovaru každodennej potreby, vyrobeného s ohľadom na ľudí i životné prostredie.

Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti.


4.júla 2019

FAST PLUS, spol. s r. o.
Na Pántoch 18
831 06  Bratislava
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať