17.apríla 2018

Hladká tvár jestále v kurze alebo Hladké oholenie so SENCOR SMS 501x

Hladká tvár jestále v kurze alebo Hladké oholenie so SENCOR SMS 501x
Hladko oholená tvár neznamená ísť proti súčasným trendom, je to jednoducho iný štýl. Dokážete si napríklad predstaviť futbalistu Ronalda s trojdňovým strniskom? To určite nie. Na to, aby mužská tvár bola príjemná na dotyk a vôbec neškriabala jemnú dámsku pokožku, je potrebný dokonalý holiaci strojček. Napokon - aj keď muži nosia len fúzy, vždy zostáva dosť priestoru, kde chĺpky nie sú žiaduce.
Pánsky rotačný holiaci strojček Sencor SMS rady 501x s tromi nezávisle výkyvnými hlavami môže byť tou správnou voľbou. S technológiou 4D sa hlavica dokonale prispôsobí všetkým nerovnostiam tváre vďaka výkyvom hláv do štyroch na sebe nezávislých smerov, takže pri holení poskytuje maximálny komfort bez rizika podráždenia pokožky. Hlavicu je možné v prípade potreby ľahko vymeniť, ale to nebude hneď tak potrebné, pretože špeciálne holiace frézky majú predĺženú životnosť. Súčasťou strojčeka je aj zastrihávací nadstavec, ktorý umožňuje precízne zastrihnutie brady, kotliet či fúzov. Celé telo strojčeka je vodeodolné a je možné ho pohodlne umývať pod tečúcou vodou. Ďalšími výhodami tohto prístroja je motorček s vysokými otáčkami a jeho ultratichý chod, nízka hmotnosť a veľká výdrž batérie - dve hodiny nabíjania postačia na 40 minút prevádzky, čo znamená, že pri každodennej dvojminútovej prevádzke je k dispozícii po celý mesiac. Elegantné a ergonomicky tvarované telo je k dispozícii v štyroch farbách.
V balení nájdeme nabíjací kábel, čistiacu kefku, holiaci nadstavec, zastrihávací nadstavec, krytku holiaceho nadstavca a praktické cestovné puzdro.


Špecifikácia a vlastnosti:
Rotačný holiaci strojček akumulátorový / sieťový
Li-Ion akumulátor
LED indikátor stavu batérie
Výmenná hlavica s tromi výkyvnými hlavami a 4D technológiou
Tichý a výkonný motor
Holiace frézky s predĺženou životnosťou
Zastrihávací nadstavec
Doba nabíjania 2 hodiny
Prevádzková doba 40 minút
Hmotnosť 150 g

Odporúčaná cena pánskeho holiaceho strojčeka SMS 501 je 59,90 €. Viac na www.sencor.sk


O značke SENCOR:
Značka Sencor sa prvýkrát objavila v Japonsku vo vlne novo vznikajúcich značiek, ako bolo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky po vojne v roku 1969. Od tej doby prešla dlhú cestu, na ktorej rozšírila svoj sortiment a snaží sa pokrývať všetky portfóliá domácich elektronických pomocníkov. Dnes je SENCOR riadený z Európy, výroba prebieha v Ázii i Európe, ale stále s Japonskou presnosťou, dôslednosťou a perfekcionizmom. Dnešní dizajnéri sú špičkoví odborníci, ktorí prinášajú do našich domovov moderné výrobky, ktoré nie sú len šedo-čierno-biele, ale neboja sa farbičiek a radosti. Značka Sencor sa drží pravidla: Kvalita za zodpovedajúcu cenu - ani koruna navyše!
 
Pre viac informácií kontaktujte:
Tím Sencor
info@sencor.sk
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať