Kde kúpiť
Späť k Zdravie a krása

Kolobežky

Sencor kolobežky prinášajú spojenie troch dôležitých faktorov. DESIGN – minimalistický, jednoduchý, ale napriek tomu štýlový a bezchybný. Ako sa hovorí, „v jednoduchosti je krása“, a tohto trendu sme sa držali pri vytváraní dizajnu našich kolobežiek. FUNKČNOSŤ – nerobíme kompromisy, našim zákazníkom poskytujeme len tie najlepšie technológie a všetky dostupné funkcie. CENA – jednoducho výborná, pretože chceme mať čo najväčší počet spokojných zákazníkov.
Ukázať výsledky

6 najlepších funkcií SENCOR kolobežiek

 
Sencor kolobežky nie sú len bežnými prostriedkami dopravy, sú symbolom pohodlia, kvality a špičkového dizajnu. Prinášajú do vášho života jednoduchosť, efektivitu a zábavu. Už žiadne dopravné zápchy, hľadanie parkovacieho miesta a stres z dlhých ciest. Na scénu prichádzajú kolobežky Sencor s inovatívnymi funkciami a neprehliadnuteľným dizajnom. Spoznajte 6 najlepších funkcií Sencor kolobežiek, ktoré z nich robia neodmysiteľný dopravný prostriedok v modernom mestskom prostredí. 
 

1. Kvalitná konštrukcia Sencor kolobežiek pre bezstarostnú jazdu mestom

Sencor kolobežky vyrobené z vysoko kvalitného hliníka čo im zabezpečuje dlhú životnosť. Hliníková konštrukcia je mimoriadne odolná a zvládne zaťaženie až do 120 kg. 
 
Jedným z hlavných benefitov Sencor kolobežiek a ich konštrukcie je to, že sa dajú jednoducho sklopiť do menších rozmerov a pohodlne prenášať v rukách. Sklápateľnú konštrukciu kolobežky oceníte napríklad pri presunoch vo verejnej doprave či v aute a tiež pre praktické uloženie v byte. 

Elegantný a minimalistický dizajn kolobežiek Sencor jednoznačne opúta pozornosť a v kombinácii s ďalšími skvelými funkciami môžeme kolobežky Sencor zaradiť medzi štýlových, spoľahlivých a zároveň funkčných spoločníkov na cestách mestom. 


 

2. Výkonný motor a spoľahlivá batéria vás vždy dostanú do cieľa

Sencor kolobežky sa môžu pochváliť výkonnými motormi, ktoré dodávajú impulz vášmu dobrodružstvu. Model Sencor Scooter Two ponúka motor s výkonom 400 W zatiaľ čo Scooter One je poháňaný motorom s výkonom 350W. Oba tieto motory majú jediný cieľ, zabezpečiť, aby ste sa dostali tam, kam chcete, a to s gráciou a rýchlosťou. 

Jazdu po meste si môžete užiť už pri maximálnej rýchlosti 25 km/h. Avšak vďaka 4 rýchlostným režimom si môžete dopriať viac. 
  • S režimom Sport zažijete adrenalín. Tento režim ponúka vyššiu rýchlosť a výkon až 25 km/h vďaka čomu si budete pripadať ako šampióni na ceste. 
  • Režim Standard ponúka vyváženú a pohodovú jazdu v rýchlosti až 20 km/h, čo je ideálne pre každodenné dojazdy a presuny v rámci mesta. 
  • S režimom ECO pri 10 km/h minimalizujete spotrebu batérie a do vášho cieľa sa dostanete bezpečne s maximálnou efektívnosťou. 
  • Režim Walk s rýchlosťou 6 km/h umožňuje pomalú, vyhliadkovú jazdu okolím. 
Sencor kolobežky majú impozantný maximálny dojazd až 45 km (v závislosti od vybraného modelu), čo vám umožní preskúmať viac miest, a to všetko vďaka vysokokapacitnej batérii 15 Ah Li-ion (model Sencor Scooter Two). Táto kapacita je postačujúca na dlhé jazdy a umožní vám objavovať mesto bez obáv o vybitú batériu. 

Vybitú batériu nabijete za relatívne krátky čas, od 4 - 9 hodín (v závislosti od konkrétneho modelu kolobežky). 


 

3. O komfort sa postaráodporuženie zadného kolesa

Odpruženie zadného kolesa je technologická vlastnosť, ktorá zlepšuje pohodlie a stabilitu jazdy na elektrických kolobežkách Sencor. Ide o systém pružín alebo tlmičov umiestnených na zadnom kolese, ktoré absorbujú nárazy a vibrácie najmä pri jazde po nerovných povrchoch, ako sú hrboľaté chodníky, alebo tiež dláždená ulica.

Vďaka odpruženiu zadného kolesa cítite na cestách menej nárazov. Táto funkcia umožňuje stabilnú jazdu čím zlepšuje kontrolu nad kolobežkou počas jazdy. Kolobežka Sencor si vďaka odpruženiu kolies poradí aj s mokrým či šmykľavým povrchom. 

 

4. Sencor kolobežky a ich kvalitné brzdy

Jazda na elektrickej kolobežke je bezpochyby zábavná, no bezpečnosť je vždy na prvom mieste. Sencor kolobežky ponúkajú výnimočné kvalitné brzdy. Jednou z kľúčových vlastností bŕz na Sencor kolobežkách je duálny brzdový systém. Čo to vlastne znamená? Tento systém kombinuje dve odlišné brzdy, elektrickú a mechanickú nožnú brzdu, čím poskytuje dvojitú úroveň bezpečnosti a efektívnosti. 

Uvádzame príklad pre lepšiu predstavu, kedy môžete efektívne využiť duálnu funkciu brzdy kolobežky. 
Predstavte si, že jazdíte po meste na svojej Sencor kolobežke s vysokou rýchlosťou. Zrazu sa pred vami objaví prekážka, napríklad auto, ktoré zastavilo na prechode pre chodcov. V takejto situácii môžete využiť elektrickú brzdu na postupné zmiernenie rýchlosti a potom použiť mechanickú nožnú brzdu na rýchle a bezpečné zastavenie. Táto kombinácia brzdových systémov vám poskytuje kontrolu a bezpečnosť, ktoré potrebujete v každej situácii na ceste. 
 

5. Bezstarostná jazda s konštantnou rýchlosťou

Tempomat je jednou z naujžitočnejších funkcií, ktorú môžete na kolobežkách Sencor nájsť. Táto funkcia vám umožňuje nastaviť želanú rýchlosť a potom ju už len automaticky udržiavať počas celej jazdy. 

Na kolobežke Sencor môžete skvele skombinovať tempomat s rýchlostnými režimami. Napríklad, ak ste si nastavili rýchlosť v režime Standard, môžete aktivovať tempomat, aby ste udržali túto zvolenú rýchlosť počas celej jazdy po rovine. Ak sa však dostanete na zjdazd alebo chcete zvýšiť rýchlosť pre krátky úsek, môžete jednoducho prepnúť na režim Sport bez toho, aby ste zrušili tempomat. 

Je dobré vedieť, že vďaka tempomatu a tiež vďaka maximálnemu uhlu stúpania až 15° je kolobežka Sencor schopná prekonávať náročné terény s ľahkosťou. 
 

6. Chráňte si svoju Sencor kolobežku

Vďaka mobilnej aplikácie Sencor sa vaša kolobežka nedostane do nesprávnych rúk. Vďaka funkcii uzamknutia kolobežky môžete svojho jazdného spoločníka bezpečne zamknúť na konkrétnom mieste, čím zabezpečíte, že nikto iný nepoužije vašu kolobežku bez vášho súhlasu.
 
Okrem tejto skvelej funkcie vám pomôže aplikácia Sencor sledovať ďalšie dôležité údaje o vašej kolobežke a jazde na nej. Na svojom smartfóne si môžete zobraziť celú históriu jazdy, od prejdenej vzdialenosti ce odhadovaný dojazd, až po stav batérie. 

Aplikáciu Sencor si môžete pohodlne stiahnuť na Google Play alebo v App Store. 
 
Kolobežky Sencor majú okrem spomínaných funkcií aj mnoho ďalších veľmi užitočných funkcií. Za spomenutie určite stojí LED osvetlenie, ktoré vám umožní pohodlne a bezpečne jazdiť aj v noci. Môžete sa tešiť aj na LED displej, ktorý je ukazovateľom všetkých potrebných informácií od stavu batérie až po aktuálnu rýchlosť jazdy.
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať