Kde kúpiť

Pomôže vám strážiť kalorické príjmy

Nutričná kuchynská váha s Bluetooth
SKS 707x
Nutričná kuchynská váha s Bluetooth SKS 7070GG od značky Sencor vie viac ako ostatné váhy. Vďaka originálnej aplikácii Sencor FOOD sa rýchlo a ľahko spojí s najväčšou overenou databázou potravín. A tak športovci aj zástancovia zdravého životného štýlu získajú dokonalý prehľad o kalorickom príjme a nutričnom zložení konzmovaných potravín.

Naša nutričná váha s aplikáciou
do telefónu ponúka podrobný prehľad výživového zloženia jednotlivých surovín, a tak ju uvítajú aj tí, ktorí si stravu musia starostlivo strážiť z dôvodov zdravotných obmedzení.

Koľko sacharidov obsahuje vážené ovocie? Koľko bielkovín či tukov sa ukrýva v pripravenom steaku? To vám váha s inteligentnou aplikáciou oznámi úplne presne. Aj preto bude správnou voľbou pre všetkých, ktorí cielene investujú do svojho zdravia a kondície, alebo sa možno rozhodli len zhodiť pár prebytočných kíl.

Základné vlastnosti nutričnej váhy

• Bluetooth pre bezproblémové a rýchle pripojenie váhy k inteligentnému telefónu
• Originálna bezplatná aplikácia Sencor FOOD dostupná pre iOS a Android
• Aplikácia vytvorená v spolupráci s tvorcami populárnej aplikácie Kalorické tabuľky
• Bohatá databáza potravín s viac ako 400 000 položkami
• Prehľad o nutričných hodnotách potravín
• Inteligentné funkcie TARA pre dovažovanie potravín
• Prehľadný bielo podsvietený displej s 2cm veľkými číslicami
• Váživosť do 5 kg s presnosťou 1 g
• Tri režimy váženia: klasické váženie hmotnosti, meranie objemu mlieka, meranie objemu vody
• Možnosť prepínania medzi jednotkami
• Zapnutie položením predmetu na váhu alebo tlakom na váživú plochu
• Funkcia automatického vypnutia v prípade nečinnosti
Aplikácia Sencor FOOD
Dva režimy váženia
"Na váhe" - na zobrazenie hmotnosti potraviny / "Zoznam" - na zobrazenie nutričných hodnôt viacerých potravín

Priame nadviazanie na aplikáciu Kalorické tabuľky
Prehľad kalórií v originálnej aplikácii Sencor FOOD

Váha má prostredníctvom aplikácie Sencor FOOD prístup k najrozsiahlejšej existujúcej databáze potravín, ktorú inde nenájdete. Je v nej k dispozícii viac ako 400 000 položiek, ktoré sú pravidelne aktualizované. Stačí len pripojenie k internetu.

Originálnou bezplatnou aplikáciou Sencor FOOD sme k váhe pripravili v spolupráci s autormi populárnych Kalorických tabuliek (Dine4FIT). Obe aplikácie spolu priamo komunikujú, a tak si v Kalorických tabuľkách môžete ukladať záznamy navážených potravín a dlhodobo sledovať, čo jete.

 

Nutričná váha sa automaticky prepojí so smartfónom

Intuitívne, rýchle a jednoduché je prepojenie váhy s vaším smartfónom prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth, či už ide o Android, alebo iOS. Po prepojení s aplikáciou vidíte na displeji váhy aj telefónu naváženú hmotnosť. Keď na telefóne vyberiete váženú potravinu, zobrazia vám všetky dostupné detaily o nutričnom zložením - pomer sacharidov (aj cukrov), tukov, bielkovín, vlákniny a celkovej obsiahnutej energie potraviny alebo pokrmu. Stačí len pripojenie k internetu.

Všetko je ľahké intuitívne. Bez počítania alebo dokonca vyhľadávania v tabuľkách. Budete prekvapení, aká bohatá databáza potravín je - nájdete v nej naozaj úplne všetko. A to ušetrí veľa práce, však?

Navyše aplikácia Sencor FOOD umožňuje pracovať s váhou v dvoch režimoch.

Sencor FOOD a režim Seznam


Varíte podľa receptu? Potom vám príde vhod režim „Zoznam". Dokáže sčítať celkovú nutričnú hodnotu postupne dovažovaných surovín. V kombinácii s funkciou TARA na váhe stačí na displeji mobilu pridávať ďalšie suroviny tlačidlom plus „+". Aplikácia vám postupne ukazuje režim „Zoznam". Dokáže sčítať celkovú nutričnú hodnotu postupne dovažovaných surovín. V kombinácii s funkciou TARA

Čo tak si  upiecť zdravý čučoriedkový koláč a pritom vedieť, koľko presne obsahuje sacharidov?
Sencor FOOD a režim Na váhe

Prvý režim „Na váhe“ zobrazí hmotnosť váženej položky a po jej vyhľadaní v databáze potravín poskytne podrobné informácie o jej nutričných hodnotách. Všetky informácie ukáže prehľadne na displeji telefónu. Tento režim použitia je rýchly, praktický a prehľadný, skrátka pre denné bežné používanie.

Navážené záznamy si tlačidlom "Zapísať" ľahko uložíte do svojho jedálnička v Kalorických tabuľkách.

 

Sčítanie hmotnosti potravín s inteligentnou funkciou TARA

Inteligentné funkcie TARA ponúkajú pohodlné postupné dovážovanie potravín. A inteligentný je predovšetkým preto, že na začiatku váženia nezapočíta hmotnosť nádoby. Pri prvom použití funkcie TARA váha hmotnosť vynuluje, až každú ďalšiu položku postupne pripočíta k celkovému súčtu.
A vy tak získate vždy presnú výslednú hmotnosť.

Prepínanie režimov vďaka TARA/MODE

Dlhým stlačením tlačidlo TARA/MODE volíte priamo na váhe jeden z troch režimov: váženie, meranie objemu vody a alebo meranie objemu mlieka.

 

Metalickému barevnému designu váhy neodoláte. Táto múdra váha je súčasťou prémiovej metalickej rade kuchynských pomocníkov od Sencoru. Na výber je celkom deväť farebných možností.

Štýl a dizajn váhy podčiarkuje o moderný kruhový LCD displej s bielym podsvietením a 2cm číslicami pre lepšiu čitateľnosť a prehľad počas váženia.

Váha zváži až 5 kg potravín, a to s presnosťou na 1 gram.

Obsah balenia


Nutričná váha
Batéria
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať