Kde kúpiť

SSV 230WH Elektrický špirálový krájač

  • 2 druhy čepelí z nehrdzavejúcej ocele
  • Extra široká plniaca trubica pre ľahkú obsluhu
  • Protišmykové nožičky pre maximálnu bezpečnosť
Historický produkt
Nepredáva sa
Elektrický špirálový krájač
Špagety: Vytvarujte zeleninové špagety či ovocné rezance, ktoré potom môžete použiť ako dekoráciu taniera alebo ich uvariť a podávať ako zdravú alternatívu cestovín.
Dodajte svojmu šalátu gurmánsky vzhľad s uhorkami nakrájanými do špirál namiesto plátkov, alebo použite čepeľ na špirály na výrobu pečených lupienkov z cukety.
Navrhnuté s veľkokapacitnou prípravnou nádobou, v ktorej sa rezance zhromažďujú, čo uľahčuje pridávanie špirál k ostatným ingredienciám. Stláčadlo a plniaci otvor spoločne zavádzajú zeleninu do čepele, kde sa dosiahne dokonalý výsledok.
Rozbite nudu vo svojej kuchyni a vytvorte originálne a diétne recepty s použitím elektrického špiralizéra SENCOR SSV 230WH.
Nemôžete presvedčiť svoje deti, aby jedli dostatok ovocia a zeleniny? Skúste im pripraviť mrkvové špagety či ovocné rezance a uvidíte, ako rýchlo si ich zamilujú. Garantujeme, že si tohto pomocníka obľúbia nielen vyznávači zdravého životného štýlu či vegetariáni, ale aj tí, ktorí si k zelenine dosiaľ nenašli cestu.
Prípravu zeleniny urobí rýchlejšou a jednoduchšou. Použitím tohto elektrického špiralizéra sa z minút stávajú sekundy. To môže viesť k používaniu väčšieho množstva zeleniny pri vašom varení.
SENCOR SSV 230WH je skvelý spôsob, ako zvýšiť podiel zeleniny vo vašej strave a nájsť tak diétnu alternatívu napríklad ku klasickým špagetám. Oproti tradičným bolonským špagetám majú tieto zeleninové približne 1/10 sacharidov a nehovoriac o vysokom podiele vitamínov, živín, antioxidantov a vlákniny. Ďalšou výhodou je, že nenesú ani stopu obilnín, teda sú vhodné aj pre mnoho alergikov.
Ide o jednoduchý kuchynský prístroj zložený z niekoľkých dielov. Ľahko ho zostavíte alebo upracete počas minúty. Preto ho nemusíte mať stále na linke, pokiaľ ho práve nepoužívate. Navyše aj čistenie je vďaka odnímateľným nožom skutočne ľahké a počas chvíľky hotové.
2 druhy čepelí z nehrdzavejúcej ocele
- Čepeľ na špirálu
- Čepeľ na výrobu špagiet
Extra široká plniaca trubica pre ľahkú obsluhu – 74 mm
Príkon: 90 W
Protišmykové nožičky pre maximálnu bezpečnosť
Dĺžka napájacieho kábla: 1,2 m
220 – 240 V, 50/60 Hz
Sekáčiky a strúhadlá

Technický popis

Príkon (W) 90 W
Počet rýchlostí (stupňa) 1
Farba Biela/Zelená

Na stiahnutie

Obrázky
Návod na použitie /EN/
Návod na použitie /SK/
Načítaj ďalšie
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať