Kde kúpiť

SSV 330WH Elektrický špirálový krájač

  • 3 druhy čepelí z nehrdzavejúcej ocele
  • Široká plniaca trubica pre ľahkú obsluhu
  • Chytrá konštrukcia
Historický produkt
Nepredáva sa

Moje hlavné prednosti

Špagety, vytvarujte zeleninové špagety či ovocné rezance, ktoré potom môžete použiť ako dekoráciu taniere alebo je uvariť a podávať ako zdravú alternatívu cestovín.

Dodajte svojmu šalátu gurmánsky vzhľad s uhorkami nakrájanými do špirál namiesto plátkov, alebo použite čepeľ na špirály na výrobu pečených (cuketových) lupienkov z cukety.

Navrhnuté s veľkokapacitnou prípravnou nádobou, v ktorej sú rezance zhromažďované, čo uľahčuje pridávanie špirál k ostatným ingredienciám. Vtláčadlo a plniaci otvor spoločne zavádza zeleninu do čepele, kde je dosiahnuté dokonalého výsledku.

Rozbite nudu vo svojej kuchyni a vytvorte originálne a diétne recepty s použitím elektrického spiralizéru SENCOR SSV 330WH.

Nemôžete presvedčiť svoje deti, aby jedli dostatok ovocia a zeleniny? Skúste im pripraviť mrkvovej špagety či ovocné rezance a uvidíte, ako rýchlo si ich zamilujú. Garantujeme, že si tohto pomocníka obľúbia nielen vyznávači zdravého životného štýlu či vegetariáni, ale aj tí, ktorí si k zelenine doteraz nenašli cestu.

Prípravu zeleniny urobí rýchlejšie a jednoduchšie. Použitím tohto elektrického Spiralizéru sa z minút stávajú sekundy. To môže viesť k používaniu väčšieho množstva zeleniny pri Vašom varení.

SENCOR SSV 330WH je skvelý spôsob, ako zvýšiť podiel zeleniny vo vašej strave a nájsť tak diétnu alternatívu napríklad ku klasickým špagetám. Oproti tradičným bolonským špagetám majú tieto zeleninové približne 1/10 sacharidov a nehovoriac o vysokom podiele vitamínov, živín, antioxidantov a vlákniny. Ďalšou výhodou je, že nenesú ani stopu obilnín, teda sú vhodné aj pre rad alergikov.

Jedná sa o jednoduchý kuchynský prístroj zložený z niekoľkých dielov. Ľahko ho zostavíte alebo upracete počas minúty. Preto ho nemusíte mať stále na linke, ak ho práve nepoužívate. Navyše aj čistenie je vďaka odnímateľným nožom naozaj jednoduché a behom chvíľky hotové.

3 druhy čepeľou z nerezovej ocele

  • Čepeľ pre špirálu
  • Čepeľ pre silnejšie špirálu
  • Čepeľ pre výrobu špagiet

Široká plniaca trubica pre ľahkú obsluhu
Múdra konštrukcia - ľahké uloženie

Špecifikácie

Príkon: 100 W
Protišmykové nôžky pre maximálnu bezpečnosť
Dĺžka napájacieho kábla: 1 m
220-240 V, 50/60 Hz
Sekáčiky a strúhadlá

Technický popis

Príkon (W) 100 W
Materiál nádoby Plast
Farba Biela/Zelená

Na stiahnutie

Obrázky
Návod na použitie /EN/
Návod na použitie /SK/
Načítaj ďalšie
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať