Kde kúpiť
marca 28, 2018

Zubné kefky

Zubné kefky
28.3.2018 prebehla tlačová konferencia značky SENCOR v priestore Art'n'Coffee v pasáži Českej národnej banky v Prahe, v ulici Na Příkopě. SENCOR tu predstavil nové odvetvie svojho sortimentu, a to sekciu zdravie / zuby. Prvými produktmi tejto skupiny sú 3 rady sonických kefiek.
Zubami a ich čistením sa ľudia zaoberali od pradávna, o tom svedčia aj nálezy z doby 3500 rokov pred n.l. Prvá zubná kefka vyrobená z prasačích štetín a kostí sa objavila už okolo roku 700 n.l. Tomu sa ale ešte nehovorilo ZUBNÁ kefka. Tento pojem sa datuje do roku 1690, kedy ho použil historik Anthony Wood. Od tej doby sa už tento pojem ujal. Potom už bol len krôčik k ďalšiemu pokroku. Prvú veľkú sériovú výrobu začali v Anglicku v roku 1780. Elektrické kefky, ktoré dnes poznáme sa začali na trhu objavovať od roku 1959.

Vývoj kefiek SENCOR trval niekoľko rokov a zástupcovia značky komunikovali jej vývoj s mnohými zubnými lekármi a zubnými hygienikmi. "Pre sonické kefky sme sa rozhodli z dôvodu toho, že chceme širokej verejnosti ponúknuť kvalitné prostriedky zubnej hygieny, na ktorú je v poslednej dobe kladený veľký dôraz, a to za rozumné ceny", hovorí pán Jan Rambousek, produktový manažér značky. A dodáva: "rotačným kefkami nie je možné vyčistiť dobre celú plochu zuba, preto sme zvolili sonické kefky, ktoré sú aj k zubom šetrnejšie".

SENCOR v tejto chvíli ponúka 3 rady sonických zubných kefiek, ktoré sa líšia počtom sterov za minútu, počtom a vybavením možných programov, ale aj iným. Tretí, najvyšší rad, je vybavený UV žiarením, ktoré zaisťuje bakteriálne čistenie kefky, teda jeho sterilizáciu. Tá prebieha v cestovnom puzdre. Cestovné puzdro a náhradné hlavice sú súčasťou každého balenia!

SENCOR v tejto chvíli ponúka 3 rady sonických zubných kefiek, ktoré sa líšia počtom sterov za minútu, počtom a vybavením možných programov, ale aj iným. Tretí, najvyšší rad, je vybavený UV žiarením, ktoré zaisťuje bakteriálne čistenie kefky, teda jeho sterilizáciu. Tá prebieha v cestovnom puzdre. Cestovné puzdro a náhradné hlavice sú súčasťou každého balenia!

Kefka SOC 110x je prvou z daného radu, ktorú možno nastaviť až na 10 režimov rýchlosti a tvrdosti. Najvyššia rýchlosť je až 41 000 sterov za minútu. Vďaka technológii Quadpeacer dokáže kefka rozdeliť čistenia na 4 bloky. Je balená v puzdre vhodnom aj na cestovanie. V základnom balení zakúpite 1 telo kefky s ergonomicky tvarovanou rukoväťou, 2 základné hlavy kefky, dobíjaciu stanicu a prenosné puzdro. K dispozícii je v 3 farbách za 39,90 €.

Druhou kefkou v rade je SOC 220x. Tento dentálny pomocník môže byť ešte rýchlejší, a to až 45 000 sterov za minútu, a to však stále kvalitne a šetrne k zubom i ďasnám. Na tele kefky možno nastaviť jeden z 5 programov, ktorý bude najlepší pre naše zuby a požiadavky na čistenie. Opäť je balený v cestovnom puzdre, ktoré je zároveň dobíjacou stanicou. K dispozícii je opäť v 3 farbách za cenu 54,90 €.

Tretím pomocníkom pre skvelý chrup a úsmev je SOC 3xxx, ktorý ponúka  5 čistiacich a regeneračných programov sterov, dokáže stierať rýchlosťou až 48 000 sterov za minútu. Pre svoju čistotu a absolútnu zdravotnú nezávadnosť je vybavený UV svetlom, teda funkciou sterilizátora, ktorá prebieha v dobíjacím puzdre. Je tichý, ergonomicky tvarovaný a k dispozícii je v 2 farebných prevedeniach. Dostupný je v cenách  66,90 € a 77,90 €.

SENCOR tiež vyvíja detské kefky a zubné sprchy. Oboje by malo byť uvedené na trh ešte v roku 2018.

O značke SENCOR:
Značka Sencor sa prvýkrát objavila v Japonsku vo vlne novo vznikajúcich značiek, ako bolo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky v roku 1969. Od tej doby významným spôsobom rozšírila svoj sortiment a snaží sa pokrývať celé portfólio domácich elektronických pomocníkov. Dnes je SENCOR riadený z Európy, výroba prebieha v Ázii, ale stále s Japonskou presnosťou, dôslednosťou a perfekcionizmom. Dnešní dizajnéri sú špičkoví odborníci, ktorí prinášajú do našich domovov moderné výrobky, ktoré nie sú len šedo-čierno-biele, ale neboja sa farbičiek a radosti.
 
Pre viac informácií kontaktujte:
Tím Sencor
info@sencor.sk
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať