28.mája 2018

Ako na letnú úrodu

Ako na letnú úrodu
Čerstvé a šťavnaté kúsky ovocia, ktoré premeníte na pohár voňavého džemu, domáce marmelády či kompóty, vám najmä v zimnom období, kedy je ponuka sortimentu ovocia a zeleniny veľmi striedma, príde vhod. Aby ste sa zo sezónnej úrody mohli radovať nielen v čase, keď dozrieva v záhradách, skúste ju spracovať a uchovať pomocou zaváracieho hrnca SENCOR SPP 2100, ktorý je vybavený celým radom šikovných funkcií a vďaka možnosti voľby času a teploty, splní vlastne každé želanie kuchára i danej suroviny na jej spracovanie.
SENCOR SPP 2100 je všestranný pomocník s celkovým objemom 27 litrov a príkonom 1 800 W, pojme naraz až 14 zaváracích pohárov (s objemom 1 litra). Môžete ho použiť tiež na sterilizáciu zeleniny, k príprave horúcich nápojov - punču, čaju, vareného vína a ďalších, ale tiež k vareniu napríklad najrôznejších druhov polievok.
Aby vám prácu, ako sa patrí, zjednodušil a urýchlil, je hrniec vybavený dvoma režimami zavárania, z ktorých prvý pracuje nepretržite a pri druhom si môžete pomocou časového spínača nastaviť zaváraciu dobu od 20 do 120 minút. Neoddeliteľnou súčasťou prístroja je rošt na zaváracie poháre s priemerom 31,1 cm, výtokový kohútik pre pohodlné stáčanie horúcich nápojov a termostat pre plynulé nastavenie teploty v rozmedzí 30-100 ° C aj skryté výhrevné teleso. Na dosiahnutie zvolenej teploty vás upozorní zvuková signalizácia, takže nemusíte byť neustále v strehu a strážiť, kedy už nastane ten správny čas vložiť poháre s dobrotami dovnútra.
 
Praktický domáci pomocník pamätá pri práci aj na bezpečnosť. Je totiž vybavený dvojnásobným bezpečnostným istením: ochranou proti prehriatiu aj ochranou proti prehriatiu pri chode naprázdno, čo vás počas zavárania uchráni od nejednej "horúcej" chvíľky. Jednoduchá je aj údržba - vďaka smaltovanému povrchu, ktorý nijako neovplyvní výslednú chuť ani vôňu pripravovaných dobrôt, stačí vnútorný priestor umyť podobne ako ktorýkoľvek kuchynský hrniec, bez toho aby ste pritom museli zápasiť s usadeninami a pripečenými zvyškami. 


Zavárací hrniec Sencor SPP 2100 kúpite za cenu 69,90 €. 
www.sencor.sk


O značke SENCOR:
Značka Sencor sa prvýkrát objavila v Japonsku vo vlne novo vznikajúcich značiek, ako bolo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky po vojne v roku 1969. Od tej doby prešla dlhú cestu, na ktorej rozšírila svoj sortiment a snaží sa pokrývať všetky portfóliá domácich elektronických pomocníkov. Dnes je SENCOR riadený z Európy, výroba prebieha v Ázii i Európe, ale stále s Japonskou presnosťou, dôslednosťou a perfekcionizmom. Dnešní dizajnéri sú špičkoví odborníci, ktorí prinášajú do našich domovov moderné výrobky, ktoré nie sú len šedo-čierno-biele, ale neboja sa farbičiek a radosti. Značka Sencor sa drží pravidla: Kvalita za zodpovedajúcu cenu - ani koruna naviac!


Pre viac informácií kontaktujte:
info@sencor.sk
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať