Kde kúpiť
mája 31, 2018

Kvalitný rozhlasový prístroj má svoje miesto

Kvalitný rozhlasový prístroj má svoje miesto
Už deväťdesiat päť rokov u nás vysiela rozhlas a určite ešte nejaký ten piatok bude. Rozhodne nie je rádio v dnešnej dobe nejaký prežitok a kvalitný prístroj za rozumnú cenu vždy nájde uplatnenie. Pri domácich prácach vytvorí zvukovú upokojujúcu kulisu, rozprávky zabavia malé deti, keď rodičia sú zamestnaní inak, vhodná hudba alebo rozprávanie spríjemní pobyt na záhrade alebo pri vode. Nové modely SENCOR SPT sú tým kúskom, ktorý sa hodí vždy.
Dobre čitateľný LCD displej potom umožní naladiť obľúbenú stanicu aj tým, čo by si inak na to museli vziať okuliare. Ostatne predvoľby tých najhranejších dvadsiatich sú súčasťou vybavenia. Prístroj, ktorý navyše môže prehrávať z USB alebo z mobilu cez Bluetooth - rozhodne to prinesie kvalitnejší zvuk, než zo samotného telefónu - potom spestrí aj nejakú párty, ku ktorej bude teraz v lete príležitostí viac než dosť. A ani nemusíme k nemu chodiť, hudbu či akýkoľvek program môžeme zmeniť pomocou diaľkového ovládania. V prípade rádioprijímačov značky SENCOR si potom nemusíme robiť prehnané starosti, či sa prístroju niečo nestane. Ich kvalita a výkon sa totiž vôbec neodráža v cene.

SENCOR SPT 3800
Nové, stereofónne rádio je vybavené CD prehrávačom, USB rozhraním, AUX-IN vstupom pre pripojenie externého zariadenia, ktoré je možné pripojiť aj cez Bluetooth V2.1 a predvoľbou pre 20 staníc FM (87,0 - 108 MHz). Predvoľba pre prehrávanie MP3 až 99 skladieb. Výstupný výkon reproduktorov 4 W RMS (2 x 2 W), diaľkové ovládanie, hodiny, negatívny, veľký LCD displej s bielymi číslicami, na ktorý uvidia aj starší ľudia a čitateľný pre menšie deti.
Napájanie: AC 230 V / 50 Hz alebo 8 x 1,5 V batérie typ C / LR14 (nie je súčasť dodávky)
SENCOR SPT 3800 je dostupný za cenu 72,90 €

SPT3310-tz-1.jpg
SENCOR SPT 3310
Toto stereofónne rádio je vybavené CD prehrávačom, USB rozhraním, AUX-IN vstupom pre pripojenie externého zariadenia, ktoré je možné pripojiť aj cez Bluetooth V2.1, výstupom AUX-OUT pre slúchadlá a predvoľbou pre 20 staníc FM (87,0 - 108 MHz ). Predvoľba pre prehrávanie MP3 až 99 skladeb. Výstupný výkon reproduktorov je 4 W RMS (2 x 2 W). Ďalej disponuje ukazovateľom času a LCD displejom s podsvietením. Napájanie: AC 230 V / 50 Hz alebo 8 x 1,5 V batérie typ C / LR14 (nie je súčasť dodávky)
SENCOR SPT 3310 je dostupný za cenu 62,90 €

SPT2320-tz-1.jpg
SENCOR SPT 2320
Stereofónne rádio je vybavené CD prehrávačom, USB rozhraním, AUX-IN vstupom pre pripojenie externého zariadenia, ktoré je možné pripojiť aj cez Bluetooth V2.1, výstup AUX-OUT pre slúchadlá a predvoľbou pre 20 staníc FM (87,0 - 108 MHz). Predvoľba pre prehrávanie MP3 až 99 skladieb. Výstupný výkon reproduktorov je 3 W RMS (2 x 1,5 W). Má hodiny aj negatívny displej s bielymi číslicami.
Napájanie: AC 230 V / 50 Hz alebo 6 x 1,5 V batéria typ C / LR14 (nie je súčasť dodávky)
SENCOR SPT 2320 je dostupný za cenu 52,90 €.
 

O značke SENCOR:

Značka Sencor sa prvýkrát objavila v Japonsku vo vlne novo vznikajúcich značiek, ako bolo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky v roku 1969. Od tej doby významným spôsobom rozšírila svoj sortiment a snaží sa pokrývať celé portfólio domácich elektronických pomocníkov. Dnes je SENCOR riadený z Európy, výroba prebieha v Ázii, ale stále s Japonskou presnosťou, dôslednosťou a perfekcionizmom. Dnešní dizajnéri sú špičkoví odborníci, ktorí prinášajú do našich domovov moderné výrobky, ktoré nie sú len šedo-čierno-biele, ale neboja sa farbičiek a radosti.
 
Pre viac informácií kontaktujte:
Tím Sencor
info@sencor.sk
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať