5.februára 2019

Party Reproduktor SSS 4200 - Nezabudnuteľný každodenný zvuk

Party Reproduktor SSS 4200 - Nezabudnuteľný každodenný zvuk
Značka SENCOR predstavuje nový Party reproduktor SSS 4200, ktorý sa stane hviezdou každého večierku. Ohromí silným, čistým zvukom aj mnohými funkciami pre správne nastavenie toho najlepšieho hudobného zážitku k tancu aj počúvaniu. Pre odvážnejších jedincov nechýba ani super Funkcia karaoke! Tak sa pripravte, jazda začína!
Robustné čierne telo v sebe skrýva mega výkon 800W, 2 basové a 2 výškové reproduktory pre silný zvuk. Pomocou Bluetooth a USB konektivite pohodlne pripojíte obľúbenú hudbu z tabletu, telefónu či počítača. O úchvatnú svetelnú show, ktorá rozprúdi každú party, sa postarajú blikajúce LED svetlá v 7 farbách, ktoré sa dajú v prípade potreby vypnúť. Zvukové DJ efekty s 3 Auto módy, tlačidlo BASS BOOST, prednastavené režimy ekvalizéra ako je pop, jazz, funk a ďalšie, zaručia najlepšie počúvanie obľúbených interpretov. A čo by to bolo za party bez zábavy? Dva konektory pre pripojenie mikrofónov si hovoria obľúbenou karaoke party, rovnako tak gitarový vstup poteší všetkých milovníkov gitarových sól. Party reproduktor je vybavený aj obľúbenými funkciami ako je príjem rádiosignálu (predvoľba až 30 staníc) alebo 2x USB pre nahrávanie a nabíjanie. S novým SENCOR Party reproduktorom SSS 4200 sa všetky rodinné oslavy či večierky, stanú nezabudnuteľným zážitkom s dokonalým hudobným i zábavným sprievodom.

Odporúčaná akčná cena Party reproduktora SSS 4200 je 329,- EUR

SSS-4200-2.jpg
Ďalšie technické parametre:
Výkon: 800 W
Výstupný výkon: 800 W (impedancia: 6 Ω)
LED displej
DJ efekty
TWS - True Wireless Stereo
Hmotnosť: 19,9 kg


Rozbehnite párty bez starostí! S prepäťovými ochranami Sencor chránite vašu elektrickú sieť pred možnými výpadmi, spôsobenými zapojením viacerých prístrojov naraz. Prepäťové ochrany SENCOR sú ponúkané v niekoľkých variantoch od jednoduchého pre jeden spotrebič cez mnohonásobné s USB konektormi pre nabíjanie pripojených zariadením.
Cenovo sú dostupné od 8,9 EUR
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať