Kde kúpiť
februára 08, 2019

Tipy (nielen) na Valentínske darčeky pre pánov

Tipy (nielen) na Valentínske darčeky pre pánov
Sviatok svätého Valentína sa rýchlo blíži a je na čase vymyslieť nejaký pekný darček pre drahú polovičku. Čo tento rok okrem srdiečok, medveďov a ďalších rozkošných maličkostí potešiť muža vašich snov aj niečím praktickým? Značka SENCOR predstavuje tipy na darčeky, pri ktorých zaplesá nejedno mužské srdce.
Bezpečné nočné výpravy do chladničky

Vstávajte štýlovo! Nový digitálny budík SDC 4930 v elegantnej čiernej farbe zaujme na prvý pohľad. Veľký, prehľadný displej s uhlopriečkou 13 cm a LED bielymi číslicami zaručí dokonalý prehľad o čase ako vo dne, tak v noci. Praktický otočný ovládač nastaví intenzitu jasu od vysokej po nízku (85% - 25%). Pri nočných cestách k chladničke či na toaletu oceníte vypínateľné nočné svetlo. 
Dvojitý budík s funkciou opakovaného budenia a nastaviteľnou hlasitosťou alarmu je skvelým dizajnovým doplnkom na každý nočný stolík.

Akciová cena digitálneho budíka SDC 4930  je  21,35  €


Splnený sen každého muža
SLE-3913TCS.jpg
Doprajte svojmu drahému čas a pokoj pri sledovaní jeho obľúbených športových prenosov! 
LED televízor SENCOR SLE 3913TCS s uhlopriečkou 99cm (39 "), je ideálnym doplnkom do pracovne či dielne. TV je vybavená DVB - T2 tunerom, takže nie je potrebné riešiť prechod na nový štandard pozemného vysielania. Rozlíšenie HD Ready (1366  x 768 bodov) a D-LED podsvietenie zaručuje príjemné každodenné sledovanie obľúbených programov. Výstupy / vstupy 3X HDMI, SCART, Mini AV in, Mini YPbPr, VGA in, PC Audio in, koaxiálny, USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A) a slúchadlový jack dopĺňa ďalej funkcie Skylink FastScan ladenia (DVB-S2), ktoré automaticky naladí dostupné kanály

Doporučená cena je  213,84 €

Výhodný balíček

Praktické darčeky sú vždy stávkou na istotu a balíčkom s USB nabíjačkou a HDMI káblom radosť zaručene urobíte. Kvalitný HDMI kábel Sencor SAV 365 v dĺžke 1,5m až neuveriteľných 5m bez problémov prepoja akékoľvek vaše zariadenia, či už akékoľvek PC, TV alebo projektor. Elegantná biela USB nabíjačka SENCOR SCH 640 AC krásne splynie so zásuvkou. Má v sebe zabudované 2 výstupy pre USB, takže môžete nabíjať či pripojiť hneď dva prístroje naraz.
HDMI káble dostupné od 16,68 €
USB nabíjačku zakúpite za 14,35 €


Nezabúdajte ani na ochranu elektrickej siete a domova samotného použitím prepäťových ochrán. Čím viac prístrojov zapojíte, tým väčšie vzniká riziko možných výpad. Prepäťové ochrany SENCOR sú ponúkané v niekoľkých variantoch  od jednoduchého pre jeden spotrebič cez mnohonásobne s USB konektormi pre nabíjanie pripojených zariadením.
Cenovo dostupné už od  8,91 €
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať