Kde kúpiť
septembra 20, 2018

Vodeodolný Bluetooth reproduktor Sencor s vynikajúcim pomerom cena / výkon a 360° zvukom

Vodeodolný Bluetooth reproduktor Sencor s vynikajúcim pomerom cena / výkon a 360° zvukom
Sencor predstavuje nový Bluetooth reproduktor SSS 6400N Sirius, ktorý zodpovedá moderným trendom. Ponúka vysoký výkon, vyžaruje hudbu do všetkých strán, poskytuje dlhú výdrž na batérie a vďaka vysokej odolnosti ho môžete používať aj v daždi. Navyše poteší svojou atraktívnou obstarávacou cenou a možnosťou bezdrôtového zapojenia dvoch reproduktorov k jednému zdroju hudby.
Reproduktor Sencor SSS 6400N Sirius je navrhnutý pre aktívne používanie bez limitov. Svojim dizajnom s možnosťou voľby z troch atraktívnych farebných prevedení - čiernej, modrej a červenej - osloví predovšetkým mladú generáciu, ktorej vychádza v ústrety tiež veľmi dostupnou cenou. Cez to všetko ponúka precízne prevedenie kombinujúce odolný plast s prémiovou farebnou tkaninou a zodpovedá špecifikácii IPX6, ktorá zaisťuje vysokú odolnosť voči pôsobeniu vody. Prakticky to znamená, že sa nemusíte báť reproduktor používať ani počas prietrže mračien.
 
Jeho konštrukcia zaisťuje zvuk vyrovnane šírený do všetkých strán a pre pôsobivé počúvanie zahŕňajúce vyrovnane podané basy aj výšky nie je nutné myslieť na jeho správne nasmerovanie smerom k poslucháčom. Mohutný a čistý zvuk zabezpečujú dva vstavané meniče s maximálnym výkonom 30 W doplnené dvomi ďalšími pasívnymi žiaričmi. Celkový výstupný výkon dosahuje 25 W (RMS). Plne nabitá vstavaná batéria zásobuje prístroj energiou postačujúcou k hlasnému počúvaniu po dobu až 7 hodín a jednoduchosť párovania s mobilným telefónom jednoduchým priblížením k reproduktoru zaisťuje integrovaná technológia NFC. Pre potreby prepojenia s tradičným prehrávačom hudby bez Bluetooth je k dispozícii audio vstup v podobe najpoužívanejšieho 3,5 mm slúchadlového stereo konektora. Vďaka technológii Bluetooth 4.2 je docielený bezdrôtový dosah až na vzdialenosť 15 metrov. Samozrejmosťou je tiež vstavaný mikrofón, ktorý umožňuje využiť prístroj ako hlasný handsfree reproduktor pri telefonovaní.
 
Skutočné stereo počúvanie
Technológia TWS (True Wireless Stereo) umožňuje bezdrôtovo pripojiť k jednému smartphonu, tabletu alebo inému zdroju hudby dva rovnaké reproduktory a docieliť tak skutočného stereofónneho počúvania, keď jeden prehráva ľavý a druhý pravý kanál. Týmto spojením sa navýši tiež celkový výkon reprodukcie.
 
Reproduktory Sencor SSS 6400N Sirius sú teraz k dostaniu vo všetkých troch farebných prevedeniach u autorizovaných predajcov značky za odporúčanú koncovú cenu 89,90 €
 
O značke SENCOR:
Značka Sencor sa prvýkrát objavila v Japonsku vo vlne novo vznikajúcich značiek, ako bolo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky v roku 1969. Od tej doby významným spôsobom rozšírila svoj sortiment a snaží sa pokrývať celé portfólio domácich elektronických pomocníkov. Dnes je SENCOR riadený z Európy, výroba prebieha v Ázii, ale stále s Japonskou presnosťou, dôslednosťou a perfekcionizmom. Dnešní dizajnéri sú špičkoví odborníci, ktorí prinášajú do našich domovov moderné výrobky, ktoré nie sú len šedo-čierno-biele, ale neboja sa farbičiek a radosti.


Pre viac informácií kontaktujte:
Tím Sencor
info@sencor.sk
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať