27.júla 2018

Vychutnajte si nové espresso!

Vychutnajte si nové espresso!
Novinkou v portfóliu značky SENCOR je automatické espresso SES 8020NP. Málokto si predstaví ráno bez dobrej kávy. Prosíte si ristretto, espresso alebo napríklad cappuccino?
Predstavte si, že máte doma svojou vlastnú kaviareň. Dostanete chuť na kávu, prídete, stlačíte tlačidlo a hotovo! Jednoduché, rýchle a výborné.
Nový automatický výrobník kávy je ideálnym spoločníkom do každej modernej
kuchyne. Jeho dizajn je čistý a prepracovaný do najmenších detailov. LED panel s dotykovými tlačidlami na hornej stene zaistí jednoduché a prehľadné ovládanie. Horným vekom sa dopĺňa aj voda aj zrnková káva. V stroji pripravíte jednoduchým stlačením tlačidla Espresso, Double Shot a Lungo. Vďaka možnosti spustenia iba horúcej vody pripravíte americano (teda presso doliate vodou) alebo aj vodu na čaj.
Každá káva požaduje svoju špecifickú hrubosť mletia. Aj tu s automatom SES 8020NP neurobíte chybu - stroj možno nastaviť na 5 stupňov hrubosti mletia. Obsah zásobníka na vodu je 1,1 litra. Prístroj je nastaviteľný pre rôzne veľkosti šálok a vie si zapamätať aj presný objem tekutiny, ktorý chcete pri rôznych voľbách prípravy káv dostať. Ak máte teda radšej o trochu "dlhšie" espresso, ako je zvykom, jednoducho si objem získanej kávy zmeníte nastavenie podľa svojich preferencií.
Prístroj sa vďaka odnímateľným častiam jednoducho čistí a jednotlivé diely sa dajú umývať aj v umývačke.
 
Tento nový elegán vás poteší niekoľkokrát denne.
Sencor SES 8020NP je k dostaniu za cenu 349,- €.


O značke SENCOR:
Značka Sencor sa prvýkrát objavila v Japonsku vo vlne novo vznikajúcich značiek, ako bolo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky v roku 1969. Od tej doby významným spôsobom rozšírila svoj sortiment a snaží sa pokrývať celé portfólio domácich elektronických pomocníkov. Dnes je SENCOR riadený z Európy, výroba prebieha v Ázii, ale stále s Japonskou presnosťou, dôslednosťou a perfekcionizmom. Dnešní dizajnéri sú špičkoví odborníci, ktorí prinášajú do našich domovov moderné výrobky, ktoré nie sú len šedo-čierno-biele, ale neboja sa farbičiek a radosti.
 
Pre viac informácií kontaktujte:
Tím Sencor
info@sencor.sk
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať