Späť k Domácnosť

Vysávače

Vysávače poznáme od 19. storočia a za tú dobu prešli neuveriteľným vývojom. V Sencor držíme krok s najmodernejšími trendmi a naše vysávače patria dlhodobo k špičke na trhu. Výkonný motor v kombinácii s funkčným dizajnom zaručujú maximálne efektívne vysávanie, ktoré vám šetrí čas a pomáha udržiavať váš domov čistý a útulný pre vás i očakávané návštevy.
<strong>ŠESŤ ROČNÁ ZÁRUKA</strong> NA MOTOR
ŠESŤ ROČNÁ ZÁRUKA NA MOTOR
Naše motory sa vyznačujú vysokým výkonom, účinnosťou aj kvalitou. Svojim produktom plne dôverujeme, preto k vysávačom vyšších tried automaticky ponúkame šesť ročnú záruku ZADARMO.
<strong>ŠESŤ ROČNÁ ZÁRUKA</strong> NA MOTOR

Technológia

 <strong>VÝKON A ÚČINNOSŤ</strong>
VÝKON A ÚČINNOSŤ
Naše modely sú veľmi účinné aj napriek nízkej spotrebe energie. Kombinácia použitých materiálov a funkcií vysávačov SENCOR je zárukou úsporného, a pritom výkonného chodu bez akýchkoľvek kompromisov.
<strong>VÝKON A ÚČINNOSŤ</strong>
<strong>FILTRÁCIA VZDUCHU</strong>
FILTRÁCIA VZDUCHU
Prvú filtračnú vrstvu v jedinečnom systéme Clean Air tvorí viacvrstvové vrecko na prach z mikrovlákna s antibakteriálnou funkciou. O najúčinnejšIU filtráciu sa stará filter HEPA zachytávajúci aj najmenšie častice. Vysávače SENCOR sú zárukou zdravej a bezpečnej domácnosti pre vás i vaše deti.
<strong>FILTRÁCIA VZDUCHU</strong>

 <strong>TICHÝ CHOD</strong>
TICHÝ CHOD
Určite oceníte možnosť vysávať v akúkoľvek dennú dobu bez obáv, že vzbudíte malé deti alebo budete rušiť ostatných členov domácnosti. Naše najtichšie modely to bez problémov umožňujú.
<strong>TICHÝ CHOD</strong>
SOM AAAA
VRECKOVÝ VYSÁVAČ
SOM ŠTVORNÁSOBNÁ
TRIEDAAAA
Spoznajte ma
SOM AAAA<br />
VRECKOVÝ VYSÁVAČ<br />
SOM <strong>ŠTVORNÁSOBNÁ</strong><br />
<strong>TRIEDAAAA</strong>
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať