Kde kúpiť
Kuchynské váhy

SKS 7077CH Nutričná kuchynská váha

 • Originálna aplikácia Sencor FOOD s bohatou databázou potravín 
 • Poskytuje podrobnosti o výžive pre požadovaný príjem potravy 
 • Bielo podsvietený LCD displej
39,99 €
Sencor.Product.Detail.Pcs
Skladom

Nutričná kuchynská váha s Bluetooth

 • Originálna aplikácia Sencor FOOD vytvorená v spolupráci s tvorcami aplikácie Kalorické Tabuľky s bohatou databázou potravín 
 • Poskytuje podrobnosti o výžive pre požadovaný príjem potravy (sacharidy, bielkoviny, tuky, cholesterol, vláknina…)
 • Bielo podsvietený LCD displej
 • Váživosť do 5 kg / 11 lb (rozlíšenie 1 g/0,1 oz)

Nutričná kuchynská váha vám pomôže udržať dokonalý prehľad o kalorickom príjme a jednotlivých nutričných zložkách. Je naviazaná na najlepšiu dostupnú databázu potravín, pretože ovládacia aplikácia Sencor FOOD bola pripravená v spolupráci s autormi populárnej aplikácie Kalorické Tabuľky.

Bluetooth spojenie váhy s telefónom je dokonale rýchle, intuitívne a jednoduché. Prakticky ihneď tak na displeji svojho smartfónu (a je jedno, či preferujete zariadenie s Androidom alebo iOS) uvidíte naváženú hmotnosť, potom už len stačí zadať, čo práve vážite a hneď viete, koľko daná potravina obsahuje cukrov, tukov, energie…

Inteligentná funkcia sa snúbi s dokonalým dizajnom

Táto váha je súčasťou prémiového metalického radu kuchynských pomocníkov Sencor. Je k dispozícii v 9 farebných vyhotoveniach a bude ozdobou každej kuchyne. Veľkými bielymi číslicami svietiaci kruhový displej je perfektne čitateľný a prehľadný, veď výška jednej číslice je 2 cm.

Aplikácia Sencor FOOD

Váha je vybavená bezdrôtovou technológiou Bluetooth, ktorá v spojení s bezplatnou aplikáciou Sencor FOOD nainštalovanou do vášho inteligentného zariadenia ponúka priamy prístup k bohatej a pravidelne aktualizovanej databáze potravín a ich nutričným hodnotám.

Aplikácia Sencor FOOD bola vyvinutá v spolupráci s tvorcami aplikácie Kalorické Tabuľky/Dine4Fit a je určená pre smartfóny s operačným systémom iOS (verzia 13 a vyššia) alebo Android (verzia 5 a vyššia). Pri používaní aplikácie musí byť telefón pripojený na internet.

Pripojenie váhy k telefónu prebieha automaticky po spustení aplikácie. Na spárovanie postačí, aby bola na inteligentnom zariadení zapnutá funkcia Bluetooth. Pokiaľ aplikácia váhu nenájde, aktívne vás vyzve, aby ste skúsili váhu znovu pripojiť.

Aplikácia Sencor FOOD vyhľadáva potraviny aj pomocou skenovania čiarového kódu EAN. Tento údaj je uvedený na každom balení a je jedinečný. Vďaka tomu získate maximálnu rýchlosť a eleganciu pri používaní. Okrem toho budete mať vždy istotu, že máte k dispozícii nutričné údaje pre zaručene správne potraviny.

Poznámka: Váha sa v jednom okamihu vie pripojiť iba k jednému mobilnému zariadeniu. Pri problémoch so spárovaním sa uistite, že v dosahu nie je iné zariadenie, ktoré je práve aktívne pripojené k váhe.

Aplikácia ponúka dva režimy váženia:

 • Režim „Na váhe“ – zobrazí hmotnosť práve váženej položky. Po tom, čo pomocou poľa „Vyhľadajte potravinu“ váhe oznámite, akú potravinu vážite, vám zobrazí nutričné hodnoty potraviny vztiahnuté k naváženej aktuálnej hmotnosti.
 • Režim „Zoznam“ – umožňuje zistiť súhrnnú nutričnú hodnotu viacerých potravín. Tento režim sa hodí napríklad pri príprave pokrmu podľa receptu. Na váhu postupne pridávajte potraviny, pomocou poľa „Vyhľadajte potravinu“ zadajte o akú potravinu ide. V momente, keď máte určenú hmotnosť aj druh potraviny ju pomocou tlačidla „+ Pridať potravinu do zoznamu“ pridajte do celkového nutričného súčtu. Podľa potreby počas váženia používajte tlačidlo TARA/MODE na váhe pre dovažovanie. Váha po celý čas váženia v režime „Zoznam“ ukazuje priebežne celkovú hmotnosť ingrediencií a dopočíta hmotnosti jednotlivých nutričných zložiek (napríklad koľko gramov sacharidov celkovo navážené potraviny obsahujú).

Aplikácia Sencor FOOD je previazaná s aplikáciou Kalorické Tabuľky. Na konci váženia si tak svoje jedlo jedným kliknutím môžete zapísať do svojho jedálneho lístka v Kalorických Tabuľkách a viesť si tak dlhodobý prehľad o prijímaných potravinách (Niektoré pokročilé funkcie aplikácie Kalorické Tabuľky môžu byť spoplatnené).

Vlastnosti váhy:

Napájanie: 2× 1,5 V AAA batéria
Váživosť do 5 kg/11 lb (rozlíšenie 1 g/0,1 oz)
Spôsob zapnutia: tlakom alebo zaťažením plochy na váženie
Automatické vypnutie v nečinnosti
Veľký prehľadný kruhový displej s výškou zobrazovanej číslice 2 cm  
3 režimy: Režim váženia / režim merania objemu mlieka / režim merania objemu vody.
Možnosť prepínania medzi metrickými (gramy a mililitre) a imperiálnymi jednotkami (lb:oz/fl’oz) 

Inteligentná funkcia TARA na dovažovanie potravín
 • Položte prázdnu nádobu na váhu. Na displeji sa zobrazí jej hmotnosť a symbol „O“. Stlačením tlačidla TARA/MODE sa hodnota vynuluje. Symbol „O“ svieti ďalej.
 • Do nádoby vložte prvú potravinu. Na displeji sa zobrazí jej hmotnosť. Stlačením tlačidla TARA/MODE sa hodnota vynuluje a rozsvieti sa symbol „T“. Hmotnosť prvej potraviny sa tým uložila do pamäte a váha je pripravená na ďalšie váženie.
 • Do nádoby vložte druhú potravinu. Na displeji sa zobrazí jej hmotnosť. Stlačením tlačidla TARA/MODE sa zobrazí súčet hmotnosti prvej a druhej potraviny. Ďalším stlačením TARA/MODE sa súčet uloží do pamäte a hodnota na displeji sa vynuluje. Symbol „T“ svieti ďalej.
Kuchynské váhy

Technický popis

S aplikáciou Áno
Max. nosnosť 5 kg
Jednotky KG/LB
Auto ON/OFF
Dovažovanie Áno
Presnosť váženia 1 g
Napájanie Batérie
Miska Bez misky
Farba Béžová

Na stiahnutie

Obrázky
Návod na použitie /SK/
Návod na použitie /EN/
Vyhlásenie o zhode
Načítaj ďalšie

Príslušenstvo

Alkalická batéria AAA
SBA LR03 10BP AAA
Alkalická batéria AAA
Batéria, typ AAA mikrotužková LR03, balenie 10BP, prevedenie alkalické
 
Alkalická batéria AAA
SBA LR03 4+2BP AAA
Alkalická batéria AAA
Batéria, typ AAA mikrotužková LR03, balenie 4+2P, prevedenie alkalické
Alkalická batéria AAA
SBA LR03 4BP AAA
Alkalická batéria AAA
Batéria, typ AAA mikrotužková LR03, balenie 4BP, prevedenie alkalické
Alkalická batéria AAA
SBA LR03 4S AAA
Alkalická batéria AAA
Batéria, typ AAA mikrotužková LR03, balenie 4S, prevedenie alkalické
 
Alkalická batéria AAA
SBA LR03 8S AAA
Alkalická batéria AAA
Batéria, typ AAA mikrotužková LR03, balenie 8S, prevedenie alkalické
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať