Kde kúpiť
apríla 15, 2019

Bude tento rok na Veľkú noc daždivo, alebo slnečno?

Bude tento rok na Veľkú noc daždivo, alebo slnečno?
Vezmeme si so sebou bicykel, alebo radšej ešte lyže? Tak túto otázku pred veľkonočnými prázdninami riešia v nejednej rodine. Aby ste vedeli, aké oblečenie či športové vybavenie si so sebou máte pribaliť na tohtoročné sviatky jari, potrebujete doma niektorú z odborníčok na predpoveď počasia.
Meteostanice značky Sencor vám pomôžu zorientovať sa vo vrtošivov počasí, ktoré práve panuje vonku za oknami, ale aj vám dá nahliadnuť do budúcnosti - predpovie vám na niekoľko najbližších dní dopredu, či nechať dáždnik doma, alebo nie.

Ak vam postača iba základné informácie, môžete vyberať medzi modelmi dostupnými za cenu už okolo 25,90 € (typ SENCOR SWS 1500 a SWS 51 B). Nebojte sa, nevyzerajú len ako o niečo múdrejší teplomery, prístroje v tejto kategórii vás budú informovať o presnom čase, vlhkosti vonku aj v domácnosti, dokážu fungovať ako budík i digitálny kalendár.

Ak chcete dizajnovejší kúsok, porozhliadnite sa v kategórii prístrojov, ktoré okrem funkcií zaujmú tiež vzhľadom i farebným displejom (Sencor SWS 4300 a SWS 5200). Každý údaj má svoju farbu, ktorá dokonale vynikne na čiernom pozadí LED miniobrazovky. Ich cena sa pohybuje medzi 30,- až 60,- €.

Kvalitný obraz, ktorý je dobre vidieť nielen spredu, ale aj z ďalších uhlov pohľadu a tiež na priamom slnku, až 256 jemných farieb v ponuke prehľadného LCD displeja s uhlopriečkou 7,13", možnosť stmievania displeja tak, aby vás meteostanica počas spánku v spálni nerušila príliš silným svetlom, či napríklad presný čas riadený rádiom pomocou signálu DCFF a celý rad ďalších užívateľsky príjemných funkcií vám ponúkne kategória prístrojov, ktoré sú opäť o stupienok vyššie a za ktoré si v priemere priplatíte o 20,- a viac eur, než za modely v predchádzajúcej kategórii (Sencor SWS 8400 a SWS 8700).

Profesionální meteorologická staniceAk však chcete mať doma skutočného odborníka na počasie, ktorý sa môže porovnávať s profesionálnymi prístrojmi, stavte na model Sencor SWS 9700. Táto meteostanica sa opäť skladá z dvoch častí - z domácej jednotky, ponúkajúcej zobrazovanie hneď v troch rôznych režimoch, a to v kombinácii 256 farieb, pričom farby údajov môžu byť ladené napríklad podľa teploty.


Druhú časť predstavuje bezdrôtový snímač 5 v 1, ktorý je možné umiestniť až do vzdialenosti 150 m od interiérovej ​​stanice. Súčasťou vonkajšej jednotky sú tiež snímače ukazujúce aktuálnu silu a smer vetra. Okrem štandardných funkcií ponúka prístroj aj zobrazenie predpovede počasia na 12 až 24 hodín dopredu, a to podľa zmeny tlaku a teploty vzduchu, ďalej hodinové záznamy predchádzajúcich hodnôt, výstrahu pred vetrom a dažďom, upozorní vás však aj na možnosť poľadovice. Meteo stanicu Sencor SWS 9700 kúpite za cenu 147,90 €.
Viac na www.sencor.cz. 

 
O značke SENCOR:
Značka Sencor sa prvýkrát objavila v Japonsku vo vlne novo vznikajúcich značiek, ako bolo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky v roku 1969. Od tej doby významným spôsobom rozšírila svoj sortiment a snaží sa pokrývať celé portfólio domácich elektronických pomocníkov. Dnes je SENCOR riadený z Európy, výroba prebieha v Ázii, ale stále s Japonskou presnosťou, dôslednosťou a perfekcionizmom. Dnešní dizajnéri sú špičkoví odborníci, ktorí prinášajú do našich domovov moderné výrobky, ktoré nie sú len šedo-čierno-biele, ale neboja sa farbičiek a radosti.
 
Pre viac informácií kontaktujte:
Tím Sencor
info@sencor.sk
Zrušiť
máte v porovnávanie -
Porovnať